Dirbtinio intelekto valdomi įrankiai, tokie kaip „OpenAI's Whisper“, leido daugeliui programų transkripciją paversti neatsiejama asmeninio užrašymo funkcijų rinkinio dalimi, todėl erdvė greitai suklestėjo. Tokios programos kaip „AudioPen“, „Cleft Notes“ ir „TalkNotes“ paplito programų parduotuvėse ir internete, tačiau dauguma jų siūlo gana ribotą funkcijų rinkinį: jos leidžia įrašyti pastabas ir jas perrašyti, kai kurios siūlo apibendrinimo funkcijas, tačiau reikia daug ką nuveikti. kalbant apie siūlomas funkcijas.
Naujausia programėlė erdvėje yra Voicenotes. Sukurta kūrėjų arbatpinigių platformos „Buymeacoffee“ įkūrėjo Jijo Sunny ir jo žmonos Aleesha, „Voicenotes“ siekia išsiskirti įtraukdama dirbtinio intelekto asistentą, leidžiantį užduoti klausimus apie ankstesnius užrašus, be įvairių funkcijų, pvz., santraukų ir skirtingų formatavimo parinkčių. .
Kūrėjai vaizdo įraše teigė, kad patyrę persileidimą, norėdami atitraukti dėmesį, kartu su Jijo broliu ir „Buymeacoffee“ įkūrėju Josephu Sunny pradėjo kurti balso užrašų įrankį. Kai pora konsultavosi su medicinos specialistais, jie daug balsavo, kad užfiksuotų viską, ką sako slaugytojos ir gydytojai, kad vėliau galėtų prisiminti informaciją. Tai taip pat paskatino idėją turėti patogią transkripcijos įrankį, kad jiems nereikėtų pakartotinai kartoti užrašų, kad prisimintų detales.
Jijo ir Aleesha kovo mėnesį išsiuntė pirmąją programos versiją, kad galėtų pasirinkti bandytojus, o žiniatinklio programą jie paskelbė balandžio mėn.
Pati programėlė
„Voicenotes“ žiniatinklio programa nereikalauja prisijungti – galite tiesiogiai spustelėti įrašą ir pradėti kalbėti, o programa transkribuos.
Galite įrašyti tik iki vienos minutės trukmės balso pastabas, nebent mokate už įrankį. Sustabdę įrašymą, galite pažymėti užrašus, juos redaguoti ir atkurti pavadinimus naudodami AI. Ji taip pat leidžia naudoti dirbtinį intelektą, kad iš naujo suformatuotų užrašą – paverskite jį tinklaraščio įrašu, tviteriu, darbų sąrašu arba el. laišku, o programa taip pat sugeneruos pastabos santrauką ir išvardins pagrindinius dalykus.
Taip pat yra funkcija „Klauskite mano dirbtinio intelekto“, kuri leidžia žodžiu ieškoti savo užrašuose naudojant AI asistentą – jei norite prisiminti, kokio indų ploviklio prekės ženklo indų plovimo skystį įtraukėte į savo bakalėjos prekių sąrašą, pavyzdžiui, prieš du mėnesius.
Šiuo metu bendrovė išleido „iOS“ ir „Android“ programas. Tai didelis privalumas, nes „Cleft Notes“ veikia tik „Mac“ ir „iOS“ (vis dar yra beta versijos). Nors „AudioPen“ galima pasiekti kaip žiniatinklio programą iš bet kurios vietos, ji negali daryti fono įrašymo „iOS“ – jei jūsų išmaniojo telefono ekranas bus užrakintas arba perjungsite į kitą programą, jis nustos įrašyti.
„Voicenotes“ taip pat naudoja dirbtinį intelektą, kad paskatintų jus raginimais atsakyti ir įrašyti kai kurias pastabas.
Konkurencija ir planas
„Voicenotes“ turi keletą naudingų funkcijų, tačiau, kaip minėjome aukščiau, ji patenka į erdvę, kuri greitai auga. Ji taip pat turi kovoti su konkurentais, kurie siūlo geresnes funkcijas. Pavyzdžiui, „Cleft Notes“ leidžia transkribuoti įrenginyje (svarbu, nes jūsų užrašai yra privatūs, o ne siunčiami į serverį transkripcijai), yra geriau integruota „Apple“ ir leidžia įrašyti iki 10 minučių trukmės pastabas. nemokama pakopa. „AudioPen“ suteikia daug daugiau užrašų formatavimo parinkčių, kurios kai kuriems gali būti naudingos.
Be konkurencijos su kitomis dirbtiniu intelektu valdomomis balso užrašų programomis, „Voicenotes“ taip pat turi konkuruoti su vietinėmis programomis, tokiomis kaip „Google Recorder on Pixel“ ir „Samsung“ „Transcribe Assist“ – abi programos pasiekiamos tik tam tikruose modeliuose, tačiau jos gali patekti į kitus modelius. technologijų pažanga.
Didžiausia rizika visoms šioms programoms būtų, jei „Apple“ pridėtų transkripciją prie savo balso atmintinių programų, nes dėl to trečiųjų šalių programos iš esmės taptų nereikalingos „iOS“ įrenginiuose. Vis dėlto gali būti naudinga siūlyti kelių platformų suderinamumą, geresnes formatavimo parinktis ir papildomas funkcijas.
Galite išbandyti „Voicenotes“ nemokamai arba mokėti 10 USD per mėnesį, kad atrakintumėte prieigą prie geresnių modelių, tokių kaip „GPT-4 Turbo“ ir „Claude Opus“, taip pat pašalintumėte natos ilgio apribojimus. Ribotą laiką taip pat galite sumokėti 50 USD už „tikinčio“ planą ir gauti prieigą prie programos visam gyvenimui (skaitykite: tol, kol kūrėjas ją palaiko). Bendrovė teigė, kad iš prenumeratos jau gavo 100 000 USD pajamų.
Jijo elektroniniu paštu „TechCrunch“ pasakė, kad programos skirtumas bus „paprastas, bet elegantiškas dizainas“, geriausių AI modelių naudojimas ir funkcija „Klauskite mano AI“.
Jis pridūrė, kad netrukus „Voicenotes“ bus prieinama ir išmaniuosiuose laikrodžiuose, nori išplėsti savo funkcionalumą įvairiose platformose kaip asistentą realiuoju laiku. Be to, jis taip pat stengiasi balso pastabas paversti darbų sąrašais su priminimais.