Dar kartą apie pokyčius šiame tinklaraštyje. Kokios naujovės?

Pokyčius išgyvename kiekvieną dieną, ne išimtis ir šis tinklaraštis. Praėjo šiek tiek laiko ir štai vėl rašau kas gi čia pasikeitė.

Taip jau išėjo, kad aktyviau rašyti man nepavyko, nes arba laiko nėra, arba įkvėpimo, arba paprasčiausiai nesugalvojau apie ką. Taip, suprantu, tai pasiteisinimai, bet rašau kaip yra ir nieko neslepiu. Tačiau kiekvienoje situacijoje, net ir pačioje beviltiškiausioje galima rasti ką nors gero. Taip ir su dabartine padėtimi šiame tinklaraštyje.

Prieš metus, kai nepavyko tinklapio paversti rimtesniu žinių portalu (gal ir užmojai per dideli buvo) nusprendžiau, kad šis tinklapis taps asmeniniu tinklaraščiu. Apie tai parašiau straipsnelyje “Laikas keistis, arba apie tai, kaip keisis tinklapis“. Ir išties, pagautas įkvėpimo parašiau keletą pranešimų, bet aktyvus toli gražu netapau. Tad tinklapis visus metus vegetavo su vienu kitu pranešimu į kelis mėnesius. Taip pat reikia paminėti, kad nebuvo išspręstos kai kurios techninės plonybės kas liečia tinklapio saugumą. Pasidžiaugsiu, problemėlės šiam momentui išspręstos.

Netikėtas posūkis…

Ir štai vieną vakarą, netikėtai į Facebook Mesenger atskrieja žinutė nuo Justino Alšausko, kuris pasisiūlė prisidėti prie tinklapio plėtros. Kaip žinia WordPress platforma suteikia galimybę prijungti daugiau autorių, tad dar kiek aptaręs smulkmenas su Justinu įtraukiau jį kaip autorių. Beje, Justinas administruoja Facebook tinklapį 86 milijardai kurį maloniai kviečiu pamėgti.

Na, o kadangi taip netikėtai pradėjo formuoti puslapio komanda, prisiminiau dar vieną aktyvų žmogų astronomijos pasaulyje, uolų kovotoją su sparčiai plintančia šių laikų žinių ir intelekto liga “plokščios žemės pasekėjai”, turintį facebook grupę Plokščios Žemės Sindromas / Flat Earth Syndrome Mindaugą Kilikevičių. Jis taip pat maloniai sutiko prisidėti prie tinklaraščio raidos.

Taigi štai kokius pokyčius vėl išgyvena šis tinklaraštis. Mano nuomone viskas tik į gerą. Tinklapis taps įdomesnis, manau sulauksite daugiau įdomios informacijos, asmeninių istorijų iš organizuojamų viešų stebėjimų, autorinių nuotraukų, įrangos apžvalgų ir dar daug, dar visko įdomaus. Iki susitikimo!

Parašykite komentarą