„YouTube“ dabar leidžia pateikti užklausą, kad būtų pašalintas AI sukurtas turinys, imituojantis jūsų veidą ar balsą


„Meta“ nėra vienintelė įmonė, kuri kovoja su AI sukurto turinio augimu ir jo poveikiu jos platformai. Birželio mėnesį „YouTube“ taip pat tyliai paskelbė politikos pakeitimą, kuris leis žmonėms prašyti panaikinti dirbtinio intelekto sukurtą ar kitą sintetinį turinį, imituojantį jų veidą ar balsą. Šis pakeitimas leidžia žmonėms pateikti užklausą pašalinti tokio tipo AI turinį pagal „YouTube“ privatumo užklausos procesą. Tai išplėtimas anksčiau paskelbtame požiūryje į atsakingą AI darbotvarkę, pirmą kartą pristatytą lapkritį.

Užuot prašydama pašalinti turinį dėl klaidinančio, pvz., klastotės, „YouTube“ nori, kad paveiktos šalys pateiktų tiesioginę užklausą dėl turinio pašalinimo kaip privatumo pažeidimo. Remiantis neseniai atnaujintais „YouTube“ pagalbos dokumentais šia tema, reikalaujama, kad pirmosios šalies paraiškos būtų pateiktos neskaitant kelių išimčių, pvz., kai paveiktas asmuo yra nepilnametis, neturi prieigos prie kompiuterio, yra miręs ar kitos panašios išimtys.

Tačiau vien panaikinimo užklausos pateikimas nebūtinai reiškia, kad turinys bus pašalintas. „YouTube“ įspėja, kad ji pati priims sprendimą dėl skundo, remdamasi įvairiais veiksniais.

Pavyzdžiui, ji gali apsvarstyti, ar turinys atskleistas kaip sintetinis, ar pagamintas naudojant dirbtinį intelektą, ar jis vienareikšmiškai identifikuoja asmenį ir ar turinys gali būti laikomas parodija, satyra ar kažkuo kitu vertingu ir visuomenės interesu. Bendrovė taip pat pažymi, kad ji gali apsvarstyti, ar dirbtinio intelekto turinyje yra viešas asmuo ar kitas gerai žinomas asmuo ir ar tai rodo, kad jie elgiasi „jautriu elgesiu“, pavyzdžiui, nusikalstama veikla, smurtu ar pritaria produktui ar politiniam kandidatui. Pastarasis ypač susirūpinęs rinkimų metais, kai dirbtinio intelekto sugeneruoti pritarimai gali pakeisti balsus.

„YouTube“ teigia, kad taip pat suteiks turinio įkėlėjui 48 valandas, kad galėtų imtis veiksmų dėl skundo. Jei turinys pašalinamas nepraėjus tam laikui, skundas baigiamas. Priešingu atveju „YouTube“ pradės peržiūrą. Bendrovė taip pat įspėja vartotojus, kad pašalinimas reiškia visišką vaizdo įrašo pašalinimą iš svetainės ir, jei taikoma, asmens vardo ir asmeninės informacijos pašalinimą iš vaizdo įrašo pavadinimo, aprašo ir žymų. Naudotojai taip pat gali sulieti žmonių veidus savo vaizdo įrašuose, bet negali tiesiog padaryti vaizdo įrašo privataus, kad atitiktų pašalinimo užklausą, nes vaizdo įrašo būsena bet kada gali būti grąžinta į viešą.

Bendrovė plačiai neskelbė apie politikos pakeitimą, tačiau kovo mėnesį Kūrėjų studijoje pristatė įrankį, leidžiantį kūrėjams atskleisti, kada tikroviškai atrodantis turinys buvo sukurtas naudojant pakeistą arba sintetinę laikmeną, įskaitant generuojamąją AI. Taip pat visai neseniai buvo pradėtas išbandyti funkcijos, leidžiančios naudotojams pridėti minios šaltinių pastabų, kurios suteikia papildomo konteksto vaizdo įrašams, pvz., ar ji skirta kaip parodija, ar tai kokiu nors būdu klaidina.

„YouTube“ neprieštarauja AI naudojimui, nes jau eksperimentavo su pačiu generuojamuoju AI, įskaitant komentarų suvestinę ir pokalbio įrankį, skirtą klausimams apie vaizdo įrašą arba rekomendacijų gavimui. Tačiau bendrovė anksčiau perspėjo, kad vien AI turinio žymėjimas kaip tokio nebūtinai apsaugo jį nuo pašalinimo, nes jis vis tiek turės atitikti „YouTube“ bendruomenės gaires.

Jei pateikiami skundai dėl privatumo dėl AI medžiagos, „YouTube“ neskubės bausti pradinio turinio kūrėjo.

„Jei kūrėjai gaunate pranešimą apie skundą dėl privatumo, atminkite, kad privatumo pažeidimai yra atskiri nuo įspėjimų dėl bendruomenės gairių, o gavus skundą dėl privatumo įspėjimas nebus automatiškai skirtas“, – praėjusį mėnesį „YouTube“ bendruomenės svetainėje pasidalijo įmonės atstovas. kur įmonė kūrėjams tiesiogiai praneša apie naują politiką ir funkcijas.

Kitaip tariant, „YouTube“ privatumo gairės skiriasi nuo bendruomenės gairių, o tam tikras turinys gali būti pašalintas iš „YouTube“ dėl privatumo užklausos, net jei jis nepažeidžia bendruomenės gairių. Nors įmonė netaikys nuobaudos, pvz., įkėlimo apribojimo, kai kūrėjo vaizdo įrašas pašalinamas gavus skundą dėl privatumo, „YouTube“ praneša, kad gali imtis veiksmų prieš paskyras, kuriose pažeidimai pasikartoja.

Atnaujinta, 2024-07-01, 16:17 ET su daugiau informacijos apie veiksmus, kurių „YouTube“ gali imtis dėl privatumo pažeidimų.



Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -