0

Pilnatis Šaulio ženkle – traukos dėsnis

  • 23 gegužės, 2024


2024 m. gegužės 23 d. Šaulio ženkle sulauksime palankios pilnaties.

Pilnatis yra 2° Šaulio ženkle, sekstilis Plutonas (2° Vandenis), Neptūnas (29° Žuvys) ir priešais Venerą ir Jupiterį Tauro ženkle.

Vienas pastebimų šio mėnulio aspektų yra tai, kad jo valdovas Jupiteris yra Venera.

Veneros junginys Jupiteris yra vienas palankiausių ir geidžiamiausių tranzitų. Tai vienas iš tų 5 žvaigždučių įvykių, kurių astrologijos entuziastai ieško planuodami svarbias progas, tokias kaip vestuvės, pradėdami svarbius projektus ar priimdami svarbius gyvenimo sprendimus.

Kodėl Venera su Jupiteriu yra tokia naudinga?

Venera yra mūsų vertybės – tai, kas mums patinka, kas mums atrodo patrauklu ir gražu, kas atrodo teisinga.

Jupiteris yra mūsų įsitikinimai. Nors ir panašus į Venerą, Jupiteris veikia labiau meta lygmeniu. Mūsų įsitikinimai (Jupiteris) yra pagrįsti mūsų giliai įsišaknijusiomis vertybėmis (Venera).

Jupiteris yra mūsų vidinis kompasas. Kai turime progą vogti su 100% tikrumu, kad nebūsime sugauti, ir net nesvarstome to daryti, Jupiteris dirba. Jupiteris reiškia gyventi pagal mūsų vidinį moralinį kompasą.

Pilnatis Šaulyje – galvok DIDŽIAI

Pilnatis yra Šaulio ženkle – vizijos, optimizmo ir nuotykių ženkle. Šaulys skatina mąstyti DIDŽIAI. Ugnies ženklui mąstyti plačiai nereiškia sekti „apskaičiuotais“ sėkmės keliais, pavyzdžiui, tapti teisininku ar įsigyti didelį namą.

Šaulys klausia: kokia tavo vizija? Kas padarytų pasaulį geresne vieta? Kaip galite prisidėti prie šios ateities vizijos?

Šaulys yra tas jausmas, kai žiūrime į naktinį dangų ir jaučiamės esantys kažko didesnio už save. Tai apie auroros liudininką ir baimę būti gyvam. Tai apie tą įkvepiančią istoriją, kuri jus sujaudino.

Viskas šiame pasaulyje prasidėjo nuo Šaulio vizijos.

Malala Yousafzai užaugo Pakistane, susidūrusi su Talibano draudimu merginoms mokytis. Nepaisant grasinimų ir smurto, ji ir toliau kalbėjo apie mergaičių švietimo svarbą.

2012 metais ją nušovė Talibano užpuolikas, tačiau ji liko gyva. Užuot nutildyta, Malalos ryžtas sustiprėjo. Ji buvo memuarų „I Am Malala“ bendraautorė ir Malala fondo, propaguojančio mergaičių švietimą visame pasaulyje, įkūrėja. Jos visuotinio švietimo vizija ir toliau daro įtaką milijonams mergaičių visame pasaulyje.

Viljamas Kamkvamba, jaunas novatorius iš Malavio, yra puikus pavyzdys, kaip Šaulio viziją paversti realybe. Per 2001–2002 m. badą jo šeima negalėjo sau leisti leisti jo į mokyklą.

Nepaisant to, Williamas buvo pasiryžęs mokytis. Jis skaitė knygas iš vietinės bibliotekos ir pats mokėsi, kaip iš laužo statyti vėjo malūną.

Šis vėjo malūnas gamino elektrą ir siurbė vandenį jo šeimos ūkiui, pakeisdamas jų gyvenimą ir galiausiai įkvėpdamas kitus jo kaimo gyventojus siekti išsilavinimo ir naujovių. Jo istorija išsamiai aprašyta knygoje ir filme „Berniukas, kuris paėmė vėją“.

Vizija (Šaulys), suderinta su mūsų vertybėmis (Venera) ir didesniu socialiniu kontekstu (Jupiteris), yra galingiausia visatos jėga.

Su Veneros jungtuku Jupiteriu (29° Jautis) sekstiliniu Neptūnu (29° Žuvys) viskas įmanoma. Šiuo metu visi turime galimybę paversti savo vizijas realybe. Bet mes turime ieškoti tos įkvėpimo kibirkšties. Turime rasti tą vidinį derinį.

Pilnatis Šaulio ženkle, Veneros junginys Jupiteris – traukos dėsnis

Veneros junginys Jupiteris įkūnija traukos dėsnį (Jupiteris) (Venera).

Pagrindiniai traukos dėsnio principai yra labai panašūs į Šaulio, Veneros ir Jupiterio jungtį:

  • Panašus pritraukia panašų: panašios mintys ir energijos pritraukia panašius rezultatus
  • Mąstymo pokytis yra pirmasis žingsnis; tai apima pozityvaus dėmesingumo ugdymą ir optimistiškumą savo gyvenimo ir ateities atžvilgiu
  • Pašalinkite negatyvą: pašalinkite neigiamas mintis, žmones ir dalykus iš savo gyvenimo, kad atsirastumėte vietos pozityvumui

Traukos dėsnis yra galingas. Bet tai ne apie norą kažko ir tada laukimas kad tai stebuklingai įvyktų.

Reikia įsipareigoti. „Aš už”. Kai Venera prisijungia prie Jupiterio, vizija nebėra „tik vizija“, kuri „gali įvykti“. Tam reikia asmeninių investicijų.

Kai mūsų vertybės (Venera) atitinka mūsų įsitikinimus (Jupiteris), turime dėti savo pinigus ten, kur yra mūsų burna.

Su Šauliu (ir apskritai su ugnies ženklais) labai svarbu, kad viskas „jaustųsi teisingai“ ir būtų įkvepianti.

Ugnies stichija dažnai siejama su aistra, tačiau aistra nebūtinai būdinga ugnies ženklams. Kaip sako Bruce'as Springsteenas: „Negalite užkurti gaisro be kibirkšties“.

Šaulys – ir ugnies ženklai – turi jausti tą dvasinį susilyginimą. Reikia jaustis „teisingai“ dėl kažko. Šis derinimas paskatins jų veržlumą ir aistrą.

Pilnaties metu Šaulio ženkle įsiklausykite į savo intuiciją. Klausykite tos savo dalies, kuri natūraliai yra susijusi su plėtra ir augimu.

Atkreipkite dėmesį į tą Šaulio įkvėpimo kibirkštį, į užsidegančią ugnį, kuri uždega jūsų vidinį potraukį. Kaip ir kintanti Šaulio ugnis, ta kibirkštis plėsis ir išaugs į galingą tikslo ir aistros liepsną.

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -