0

2024 m. birželio mėn. astrologija – Jupiterio Trine Plutonas

  • 1 birželio, 2024


2024 m. birželio mėn. yra vienas geriausių metų tranzitų: Jupiteris Dvyniuose yra trijulis Plutonas Vandenyje.

Tai pirmas kartas nuo 1977 m., kai turime a Jupiteris-Plutonas ore, socialiniuose ir į komunikaciją orientuotus ženklus.

1977 m. Steve'as Jobsas išleido pirmąjį „Apple II“ kompiuterį, sukeldamas perversmą namų kompiuterių rinkoje.

1977 m. taip pat buvo surengta nacionalinė moterų konferencija Hiustone, Teksase. Šis renginys sukvietė tūkstančius moterų diskutuoti apie vienodą atlyginimą, reprodukcines teises ir diskriminaciją dėl lyties ir turėjo ilgalaikį poveikį feministiniam judėjimui.

Panašios temos, susijusios su komunikacijos ir žinių naujovėmis (Jupiteris Dvynių ženkle) ir įgalinimu per grupes (Plutonas Vandenyje), greičiausiai iškils ir per šį Jupiterio trijulės Plutono tranzitą.

2024 m. birželio mėn. mes taip pat turime Saulės-Veneros jungtiso tai reiškia, kad Venera iš ryto žvaigždės oficialiai virsta vakarine.

Iš tikrųjų šiuo metu Veneros nematome, nes ji yra labai arti Saulės, bet nuo 2024 m. liepos pabaigos ji pradės pasirodyti vakarų horizonte, po saulėlydžio.

Saulės ir Veneros jungtys yra unikalūs dangaus įvykiai, kurie kartojasi 5 smailių žvaigždžių modeliu. Saulės ir Veneros jungtį Dvyniuose turime kas 4 metus, ir šios jungtys vyksta toje pačioje dangaus (ir mūsų diagramos) srityje, judant maždaug. 1-2 laipsniai su kiekvienu jungtuku.

Ankstesnės Saulės ir Veneros jungtys Dvyniuose įvyko 2020 m. birželį, 2016 m. birželį, 2012 m. birželį, 2008 m. birželį, 2004 m. birželį ir pan. Taigi, jei šiais laikais dėl kokios nors priežasties skambės varpas arba jei žinote, kad turite planetų aplink 14° Dvynių žvaigždžių, tai bus svarbu!

Kita priežastis, kodėl ši Saulės ir Veneros jungtis yra svarbi, yra ta, kad tai vyksta prieš pat jaunatį Dvyniuose. Iš esmės mes turime Saulės-Mėnulio-Veneros jungtį, kuri sudaro sąlygas naujai pradžiai jūsų diagramos Dvynių srityje (namas)!

The birželio pirmoji pusė yra labai energinga Dvynių energija – turime 5 planetų rekordą Dvyniuose, kai Mėnulis prisijungia prie Dvynių žvaigždžių 2024 m. birželio 5–6 d.

Tačiau maždaug 2204 m. birželio 17 d. dinamika dramatiškai pasikeičia, nes Merkurijus ir Venera tuo pačiu metu palieka Dvynius, susijungdami ties 0° Vėžiu. Po kelių dienų prisijungia Saulė, ir mes pereiname iš Dvynių žvaigždžių į vėžį, akcentuodami namų, šeimos, istorijos ir emocinio saugumo temas.

Tačiau pažvelkime į svarbiausius mėnesio tranzitus:

2024 m. birželio 2 d. – Jupiterio Trine Plutonas

2024 m. birželio 2 d. Jupiteris (1° Dvyniai) yra trigubas Plutonas (esant 1 ° Vandeniui).

Jupiteris ir Plutonas yra išorinės planetos, o tai reiškia, kad jų įtaka yra subtilesnė ir jie linkę daryti įtaką visuomenei platesniu lygmeniu. Tačiau jei turite asmenines planetas ar kampus pirmuosiuose 2 oro ženklų (Dvynių, Svarstyklių, Vandenio) laipsniuose, jums pasisekė. Jupiterio trišakis Plutonas, suaktyvinantis jūsų gimimo diagramą, yra tarsi žalia šviesa iš visatos, leidžianti judėti į priekį įgyvendinant projektus, pasiekti svarbių laimėjimų ir pritraukti sėkmės.

Kaip bendra tema, Jupiterio trigubas Plutonas didina mūsų smalsumą ir domėjimąsi intelektualiomis temomis, skatindamas gilintis į sudėtingas temas ir pasiekti pagrindinę problemos priežastį.

Trigubas taip pat atneš teigiamų pokyčių bendruomenėse (Vandenyje) ir socialinėje dinamikoje apskritai. Laikas išeiti iš namų ir susitikti su žmonėmis!

2024 m. birželio 4 d. – Saulės jungtinė Venera Dvyniuose

2024 m. birželio 4 d. Saulė yra jungtis su Venera 14° Dvynių kampu.

Kai mūsų gyvenimo tikslas (Saulė) sutampa su mūsų vertybėmis (Venera), mes susijungiame su šventa savo dalimi, kuri žino, kas mums geriausia, kuri žino, koks bus tolesnis veiksmas.

Kai Venera susituokia su Saule, kažkas mūsų viduje „suspaudžia“. Atkreipkite dėmesį į bet kokius subtilius postūmius ar intuityvias įžvalgas, nes jie suteiks jums vertingų nurodymų, kaip judėti pirmyn pagal savo giliausius troškimus ir siekius.

2024 m. birželio 6 d. – jaunatis Dvyniuose

2024 m. birželio 6 d. turime a Jaunatis 16° Dvynių.

Jaunatis yra tiksliai susijungusi su Venera, taip pat dalijasi ženklu su Merkurijumi ir Jupiteriu. Iš esmės mes turime 5 planetų Dvyniuose jaunatį. Šis jaunatis yra toks, koks tik gali būti Dvyniams – taigi, jei Dvyniuose turite planetų ar kampų, tai tikrai bus svarbus.

Jaunatis Dvyniuose yra kvadratinis Saturnas (dabar 18° Žuvys), atnešantis tam tikrų vėlavimų ir galimų iššūkių. Mūsų gali būti paprašyta iš naujo įvertinti savo planus ir iš naujo nustatykite prioritetus, kad įveiktumėte šias kliūtis.

Kad ir kas nutiktų, nepamirškite, kad kiekvieną jaunatį pasodinama sėkla. Kiekvienas jaunatis yra nauja pradžia. Kiekviena jaunatis yra galimybė. Kartais galimybės įvardijamos kaip problemos… bet tai nereiškia, kad pagal numatytuosius nustatymus turėtume jų atsisakyti. Galbūt tas rūstus buhalteris, kuris prašo tris kartus patikrinti savo išlaidas, nėra jūsų priešas. Galbūt padėkosite jiems vėliau.

Per jaunatį Dvyniuose paklauskite savęs: „Apie ką tas rūstus buhalteris (dar žinomas kaip Saturnas) bando mane įspėti? Į ką turiu atkreipti dėmesį, kad sukurtum tvirtą pagrindą ateičiai?

2024 m. birželio 9 d. – Marsas įžengia į Jautis

2024 m. birželio 9 d. Marsas palieka Aviną ir įsiskverbia į Jautis.

Marsas Avine sulaukia daug pagyrų ir dėl geros priežasties; Marsas ir Avinas turi daug bendrų dalykų – ugninga energija, atkaklumas, novatoriška dvasia. Marsas jaučiasi kaip namuose Avino ženkle… bet ne tiek žemiškame, lėtame ir metodiškame Jaučio ženkle.

Tačiau vien todėl, kad Marso ir Jaučio savybės natūraliai „nepaspaudžia“, tai nereiškia, kad šios energijos negali veiksmingai veikti kartu. Labai dažnai mes neįvertiname ilgalaikės Marso galios Jautis. Muhamadas Ali Marsą turėjo Jautyje.

Kai Marsas yra Jautyje, lenktynes ​​laimi lėtas ir pastovus.

2024 m. birželio 11 d. – Marso aikštė, Plutonas

2024 m. birželio 11 d. Marsas (1° Jautis) yra kvadratinis Plutonas (esant 1 ° Vandeniui).

Tai įtemptas aspektas, kuris išbandys mūsų atsparumą ir ryžtą. Galime jaustis taip, lyg būtume įstrigę „aš prieš pasaulį“ scenarijuje, susidurdami su valdžios kovomis arba konfrontacijomis su autoritetais.

Tačiau šis aspektas taip pat suteikia galimybių išsivaduoti iš kai kurių pasenusių modelių ar struktūrų, kurios mus stabdė, verčia mus tvirtinti save ir ginti tai, kuo tikime.

2024 m. birželio 17 d. – Venera patenka į vėžį

2024 m. birželio 17 d. Venera patenka į Vėžįdramatiškai pakeisdamas mūsų emocinį kraštovaizdį.

Jei su Venera Dvyniuose buvome intelektualiai smalsesni ir socialiai aktyvesni, Venera Vėžyje yra susijusi su jausmais. Kai Venera yra vėžyje, mes nebepateisiname savo pasirinkimų „ar tai prasminga? tarsi logika būtų vienintelė varomoji jėga.

Svarbu, ar tai prasminga mus. Nesvarbu, ar tai rezonuoja. Ir Vėžys geriau nei bet kas kitas žino, kaip svarbu prisiderinti ir pasitikėti vidiniu vadovavimu.

2024 m. birželio 17 d. – Merkurijaus jungtinė Venera vėžyje

2024 m. birželio 17 d. Merkurijus yra jungtis su Venera 0° Vėžys.

Ši Merkurijaus ir Veneros jungtis yra gana nepaprasta. 0° Vėžys yra vienas iš 4 pagrindinių taškų, stipriausių astrologijos laipsnių. Kai Merkurijus ir Venera susilygins šiuo laipsniu, atsivers galingas pasireiškimo portalas.

Ne taip dažnai mūsų protas (Merkurijus) ir širdis (Venera) puikiai sutampa! Atėjo laikas įgyvendinti savo kūrybinius ketinimus. Išsamią ataskaitą apie šį tranzitą parašysiu arčiau datos.

2024 m. birželio 20 d. – Saulė įžengia į vėžį

2024 m. birželio 20 d. Saulė patenka į vėžį. Su gimtadieniu visiems Vėžiams ir su saulėgrįža visiems Žemėje!

Per metus turime 2 saulėgrįžas ir 2 lygiadienius, kurie padalija metus į 4, 3 mėnesių ketvirčius. Todėl Vėžio saulėgrįža taps scena ateinančius 3 metų mėnesius. Energija yra labai stipri, kai pereiname į naują augimo, atsinaujinimo ir transformacijos etapą.

2024 m. birželio 21 d. – pilnatis Ožiaragio ženkle

2024 m. birželio 21 d. turime a Pilnatis 1° Ožiaragio ženkle. Mėnulio pilnatis yra priešais Merkurijų ir Venerą Vėžyje, jis yra kvadratinis Neptūnas (29 ° Žuvys) ir taiko plačią trigiją Marsui (dabar 9 ° Jautis).

Pilnatis Ožiaragio ženkle paskatins mus iš naujo peržiūrėti vaikystės temas ir modelius – ypač istorijas, kurias pasakojame sau apie tai, kas mes esame, savo ribotumą ir galimybes – ir judėti pirmyn iš labiau suaugusios, įgalintos vietos.

Pilnatis Ožiaragyje yra galimybė išlaisvinti aukos mentalitetą ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir sprendimus.

2024 m. birželio 30 d. – Saturnas grįžta atgal

2024 m. birželio 30 d. Saturnas grįžta atgal ties 19 ° Žuvys. Saturnas peržengė savo kelionės per Žuvis pusiaukelę. Iki šiol mes puikiai suprantame, kas yra šis tranzitas.

Tačiau norint, kad niekas neliktų neapverstas, klasikiniu Saturno stiliumi struktūros, atsakomybės ir apribojimų planeta eina atgal.

Saturnas Žuvyse judės atgal iki 2024 m. lapkričio 16 d. (kai pasisuks tiesiai 12° Žuvys). Taigi, jei turite planetų nuo 12 iki 19 laipsnių kintamuose ženkluose (Dvyniai, Mergelė, Šaulys ir Žuvys), šis Saturno retrogradas tiesiogiai paveiks tą konkrečią jūsų diagramos sritį.

Mums visiems Saturno retrogradas yra metas iš naujo įvertinti savo įsipareigojimus, pareigas ir ilgalaikius tikslus. Tai savistabos laikotarpis, kai mūsų prašoma gilintis į konkrečias mūsų gyvenimo sritis, kuriose reikia daugiau darbo.

Sunkus darbas retai būna malonus – dėl to Saturnas išgarsėjo kaip „niūrus“, tačiau būtent tai padeda mums augti ir tobulėti, todėl tampame geresniais žmonėmis.

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -