0

2024 m. kovo mėn. astrologija – Mėnulio užtemimas Svarstyklėse

  • 14 gegužės, 2024


2024 m. kovo mėn. prasideda užtemimų sezonas su Mėnulio užtemimu Svarstyklėse.

Užtemimų sezonas yra tada, kai viskas „vyksta“ – tada Visata sudaro sąlygas įdomiems pokyčiams ir nenuspėjamiems posūkiams. Viskas, siekiant padėti mums susiderinti su savo gyvenimo keliu ir tikslu.

Niekada, niekada nebijok užtemimų. Gyvenimas kartais klostosi paslaptingais būdais, tačiau visa tai turi prasmę didžiojoje dalykų schemoje.

Kovo mėnesį, energija pereina iš Vandenio į Žuvis. Vis dar atsigauname po įtempto Vandenio sezono. Mes ne tik turėjome pirmąjį Vandenio sezoną su Plutonu ženkle, bet Vandenio planetos Jupiteriui ir Uranui Jautyje pritaikė nemažai įtemptų kvadratų.

Mėnesio pradžioje vis dar susiduriame su kai kuriais Vandenio/Jaučio kvadratais, o likusią kovo dalį vyrauja visiškai kitokia nuotaika. Viskas atrodo mažiau dramatiška; jaučiamės mažiau įstrigę ir pasiruošę judėti toliau.

2024 m. kovo 20 d Saulė patenka į Aviną, žyminčių naujų astrologinių metų pradžią. Kaip žmonės švenčia gimtadienius, taip ir Žemė turi gimtadienį. Tai laikas, kai reikia paspausti „atstatymo“ mygtuką kolektyviniame lygmenyje ir priimti šviežią naujos pradžios energiją.

Kitas kovo mėnesio akcentas yra taikant Jupiterio-Urano jungtį Jautyje. Kovo pradžioje Jupiteris ir Uranas yra nutolę 8°, o mėnesio pabaigoje priartėja, tik 3°.

Laukimas darosi jaudinantis! Atkreipkite dėmesį į šiuo metu iškylančias temas – jos kulminaciją pasieks vėliau balandžio mėnesį.

2024 m. kovo 3 d. – Urano Veneros aikštė

2024 m. kovo 3 d Venera (19° Vandenis) yra kvadratinis Uranas (prie 19° Jautis). Tai maištingas aspektas, galintis sukelti trikdžių tose mūsų gyvenimo srityse, kuriose paprastai nemėgstame sutrikimų, pavyzdžiui, santykiuose ar finansuose.

Tačiau kadangi Venera ir Uranas yra abipusiai priimami, jie palaiko vienas kitą, ieškodami kūrybiškų būdų, kaip viską padaryti.

Veneros-Urano aikštė gali mus įkvėpti tyrinėti netradicinę santykių dinamiką arba eksperimentuoti su naujais finansų valdymo būdais. Aikštė nebūtinai turi būti trikdanti, jei ją perfrazuojame kaip kvietimą daryti dalykus kitaip.

2024 m. kovo 8 d. – Merkurijaus junginys Neptūnas

2024 m. kovo 8 d. Merkurijus yra junginys su Neptūnu esant 27° Žuvys. Jei domitės astrologija ir gydymo menais, tikriausiai nuolat girdite tai „kreipk dėmesį į mūsų svajones“.

Merkurijaus junginys Neptūnas Žuvyse yra „kreipk dėmesį į savo svajones“ tranzitas, todėl net jei jau girdėjote tai tūkstantį kartų, dabar tikrai norite atkreipti dėmesį į savo svajones.

Merkurijus yra mūsų asmeninis „vertėjas“, o Neptūnas yra mūsų pasąmonė, taigi, kai Merkurijus jungiasi su Neptūnu – ypač Neptūno namų ženkle, Žuvyse – turime unikalią galimybę pasiekti savo pasąmonę ir suprasti kai kurias svarbias žinutes, kurių galime nepastebėti. arba kitaip klaidina.

Ir jei neprisimenate savo svajonių (daugelis žmonių to neprisimena), atkreipkite dėmesį į savo svajones. Kur klaidžioja jūsų mintys, kai šiek tiek laiko būnate vienas, esate duše ar kai esate apsuptas vandens?

2024 m. kovo 9 d. – Marso aikštė Uranas

2024 metų kovo 9 d Marsas (19° Vandenis) yra kvadratinis Uranas (prie 19° Jautis). Žinoma, kad Marso-Urano kvadratai yra impulsyvūs ir net neapgalvoti. Jie dažnai prasideda nuo dilgčiojimo ar neramumo jausmo, verčiančio mus „ką nors padaryti“ – bet ką – nes tiesiog negalime likti vietoje.

Jei nežinome apie gilesnius šių impulsų variklius, jie gali peraugti į norą apversti savo gyvenimą aukštyn kojomis ir išsivaduoti iš bet kokių realių ar tariamų apribojimų.

Kaip ir visuose tranzituose, ypač įtemptuose tranzituose, svarbiausia yra sąmoningumas. Ne visada pasaulis turi keistis, kad atitiktų mūsų laisvės idealus, bet mes patys.

2024 m. kovo 10 d. – jaunatis Žuvyse

2024 m. kovo 10 d. turime a Jaunatis 20° Žuvys. Jaunatis yra Neptūno ir sekstilės Urano junginys Jaučio ženkle. Tai palankus jaunatis, kupinas netikėtumų ir netikėtų galimybių.

Neptūno dėka mūsų intuicija sustiprėja, o sekstilė į Uraną atneša naujoviškų idėjų ir drąsos priimti pokyčius.

Per jaunatį Žuvyse viskas įmanoma, jei atsiveriame ir pasitikime gyvenimo tėkme.

2024 m. kovo 10 d. – Merkurijus įžengia į Aviną

2024 m. kovo 10 d. Merkurijus patenka į Aviną.

Avinas yra ženklas „šiek tiek mažiau pokalbių, šiek tiek daugiau veiksmų“. Kai Merkurijus yra Avine, mūsų bendravimas tampa tiesiogiškesnis, ryžtingesnis ir sutelktas į neatidėliotinus veiksmus, o ne į smulkmenas ar per daug mąstyti.

Be to, tai nėra jūsų tipiškas Merkurijaus Avino tranzitas. Merkurijus ilgą laiką praleis Avine dėl balandžio mėnesį artėjančios retrogradacijos. Tai reiškia, kad Merkurijus praleis neįprastai daug laiko netoli Chirono ir Šiaurės mazgo, suaktyvindamas galimybes peržiūrėti ir perrašyti save sabotuojančius mąstymo modelius.

Šio tranzito metu (kuris veikia iki 2024 m. gegužės 7 d.) galime išgydyti, taisydami senas žaizdas ir apimdami naujas perspektyvas, atitinkančias aukščiausią mūsų potencialą.

2024 m. kovo 11 d. – Venera įžengia į Žuvys

2024 m. kovo 11 d. Venera įžengia į Žuvis. Venera yra išaukštinta Žuvyse, o tai reiškia, kad ji puikiai jaučiasi šiame vandenyje, gailestingame ženkle.

Venera Žuvyse yra patarlė undinė, neria giliai į emocijų vandenyną ir ieškanti sąjungos su dieviškumu.

Kai Venera pereina per Žuvų ženklą, mes skatinami priimti užuojautą, empatiją ir dvasinį ryšį savo santykiuose… o kodėl gi ne, suvilioti jūreivį kerinčia mūsų širdies melodija.

2024 m. kovo 20 d. – Saulė įžengia į Aviną

2024 m. kovo 20 d. Saulė įžengia į Aviną. Su gimtadieniu visiems Avinams!

Kovo lygiadienis taip pat yra naujų astrologinių metų pradžia. Tai puikus laikas paspausti mygtuką „Reset“ ir pradėti viską iš naujo.

Avino sezonas yra laikas „tiesiog tai padaryti“ – vadovaukitės savo nuojauta ir imkitės veiksmų. Jei kažkas atrodo teisinga, tikriausiai taip ir yra!

2024 m. kovo 20 d. – Merkurijaus junginys Chironas

2024 m. kovo 20 d. Merkurijus yra junginys su Chironu ties 18° Avinas. Tai 1-asis jungtukas iš 3 serijos. Kiti jungtukai įvyksta 2024 m. balandžio 15 d., esant 20° Avino laipsniui (su Merkurijaus retrogradiniu laipsniu), o trečiasis 2024 m. gegužės 7 d., esant 21° Avinui.

Merkurijaus ir Chirono tranzitai yra galimybė ištirti mūsų žaizdas ir atrasti paslėptą išminties ir augimo lobį.

Su Merkurijaus jungtuku Chironu – žodžiai, mintys ir prisiminimai sukels mūsų senas žaizdas ir nuoskaudas.

Kai Merkurijus jungiasi su Chironu, dažnai prisimename kai kuriuos įžeidžiančius dalykus, kuriuos kažkas mums pasakė. Tėvai ar broliai ir seserys, kurie iš mūsų tyčiojosi, mokytojai, sumenkinę mūsų pasitikėjimą savimi, kolegos ar bendraamžiai, privertę mus jaustis keistais ar netinkamais.

Šis tranzitas yra galimybė giliau įsigilinti į pagrindines mūsų skausmo priežastis ir pertvarkyti mūsų supratimas apie save ir savo patirtį.

2024 m. kovo 21 d. – Veneros junginys Saturnas

2024 m. kovo 21 d. Venera yra jungtis su Saturnu esant 12° Žuvys.

Venera yra mūsų subjektyvus objektyvas – mūsų vertybės, pageidavimai, pomėgiai ir nepatinka.

Saturnas yra struktūros ir tikrovės planeta. Saturnas daro dalykus tikrus, įtvirtindamas abstrakčias sąvokas į apčiuopiamas formas.

Žuvys yra vaizduotės ir empatiškas ženklas, kviečiantis tyrinėti savo pasąmonę ir dvasines dimensijas.

Venera jungiasi su Saturnu Žuvyse – tai kvietimas perkelti mūsų subjektyvų suvokimą į apčiuopiamą tikrovę.

Tai puikus tranzitas, norint sukurti ne vizijos lentą („vizija” yra labiau Jupiterio dalykas), o „nuotaikos lenta”. Nuotaikų lenta yra vaizdų, teksto ir kitų elementų, sukeliančių tam tikrą nuotaiką ar jausmą, koliažas, priešingai nei „vizijai“, kuri yra intelektualesnė.

Jūsų jausmus, intuicijas ir slapčiausius troškimus dažnai sunku išreikšti žodžiais, tačiau jie gali rasti atgarsį per vaizdinius ir simboliką.

2024 m. kovo 22 d. – Marsas įžengia į Žuvų ženklą

2204 m. kovo 22 d Marsas patenka į Žuvys.

Marsas Žuvyse yra archetipinis chameleonas; jis vis dar daro Marso reikalą – vis dar imasi veiksmų, bet žuvies būdu.

Tai reiškia, kad jis elgsis pagal aplinkybes. Tai reiškia, kad jis gali lengvai persigalvoti arba prisitaikyti prie įvykių srauto.

Ne tai, kad jis pleiskanojantis, bet iš Žuvies kampo jis turi perspektyvą – mato, kaip viskas susiję – kaip drugelio sparnų sklendė gali sukelti viesulą.

Lygiai taip pat, kaip vandenynas juda su srovėmis, leiskite savo veiksmus vadovauti savo intuicijai, o ne racionaliam ar logiškam pasakojimui.

2024 m. kovo 25 d. – Mėnulio užtemimas Svarstyklėse

2024 m. kovo 25 d. turime a Mėnulio užtemimas 5° Svarstyklėmis.

Užtemimas yra trikampis Plutonas, esantis 1 ° Vandenyje, suteikiantis mums galimybę giliai įsigilinti į mūsų santykių dinamiką ir pakeisti ją į gerąją pusę.

Svarstyklės yra santykių ir asmeninių ryšių ženklas. Per pilnatį Svarstyklėse galime patirti tam tikrų mūsų partnerysčių epifanijų.

Tango reikia 2, o vienam partneriui užlipus kitam ant kojos gali kilti įtampa. Tačiau čia svarbu ne tai, kad šokis buvo sutrikdytas, o tai, ką jis mums bando pasakyti apie žaidimo dinamiką.

Puikūs santykiai yra pagrįsti menu būti dabartimi ir veikiant remiantis pasakojimu „Mes“, nepamirštant apie 2 „aš“, kurie jį sudaro.

Mėnulio užtemimas yra itin stiprus pilnatis. Tam tikra santykių dinamika gali pasiekti kulminacijos tašką, prašydama, kad juos išspręstume pagal Svarstyklių prokalbės pusiausvyrą ir teisingumą.

2024 m. kovo mėnuo yra nemažas mėnuo… bet 2024-ųjų balandis dar įdomesnis. Tai yra tada, kai turime labai galingą Saulės užtemimą (Chirono jungtį) ir labiausiai laukiamą Jupiterio-Urano jungtį. Iki tol – puikaus kovo!

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -