0

„Brave“ integruoja savo paieškos rezultatus su „Leo AI“ asistentu

  • 14 birželio, 2024


Į privatumą orientuota paieškos sistema ir interneto naršyklių įmonė „Brave Software“ integruoja paieškos rezultatus į savo „Leo“ pokalbių robotą. Paieškos rezultatai yra pagrįsti Brave Search API, o Leo yra integruota į įmonės naršyklę. Bendrovė teigė, kad ši integracija padės vartotojams rasti daugiau naujausios informacijos.

Žmonės gali naudoti šią integraciją norėdami gauti informaciją, pvz., naujausius balus, skaitydami straipsnį gauti daugiau su tema susijusio konteksto ir ieškoti naujausių bei susijusių temų, kad sukurtų socialinės žiniasklaidos įrašus.

mage kreditas: Drąsus

Drąsus pabrėžė, kad integracija nukreipta į privatumą, nes įmonė nereikalauja, kad vartotojai prisijungtų. Be to, ji nesaugo jūsų pokalbių su AI pokalbių robotu savo serveryje. Drąsus sakė, kad nenaudoja atsakymų savo modeliui apmokyti. Bendrovė pridūrė, kad pirmiausia siunčia užklausas į anonimizacijos serverį, kad paslėptų vartotojo tapatybę.

Taip pat galite įsigyti „Leo Premium“ už 14,99 USD per mėnesį, o tai suteikia jums didesnius tarifų limitus ir prieigą prie naujausių modelių. Bendrovė teigė, kad perkant prenumeratą išduoda neatsiejamus žetonus, kad būtų išvengta bet kokio asmens tapatybės nustatymo.

„Brave“ bandė sukurti savo AI galimybę, kad pritrauktų daugiau vartotojų į savo naršyklę ir paieškos variklį. Praėjusiais metais bendrovė pristatė savo paieškos produkto apibendrinimą, pagrįstą dirbtiniu intelektu, kad parodytų vartotojams atsakymų į paieškos užklausą esmę. Taip pat 2023 m. lapkričio mėn. „Leo AI Assistant“ buvo prieinamas visiems. Balandžio mėn. bendrovė pristatė AI atsakymo variklį, skirtą ieškoti, kad atsakytų į vartotojų užklausas.

Kitos naršyklės, tokios kaip „Edge“, „Opera“, „Arc“ ir „SigmaOS“, įvairiu laipsniu integravo AI. Tikėtina, kad „Brave“ nori išnaudoti savo pranašumą – turėti naršyklę ir paieškos paketą, kad patobulintų savo produktą.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -