0

Elono Musko xAI surinko 6 mlrd. USD iš „Valor“, „a16z“ ir „Sequoia“.

  • 27 gegužės, 2024


Elono Musko AI startuolis xAI pritraukė 6 milijardus dolerių per naują finansavimo etapą, šiandien pranešė jis, vykdydamas vieną didžiausių sandorių karštai besiformuojančioje erdvėje, nes jis kaupia kapitalą, kad agresyviai konkuruotų su konkurentais, įskaitant OpenAI, Microsoft. ir Google.

„Valor Equity Partners“, „Vy Capital“, Andreessenas Horowitzas, „Sequoia Capital“, „Fidelity“, Prince Alwaleedas Bin Talalas ir „Kingdom Holding“ yra tarp rėmėjų, investavusių į xAI B serijos finansavimą, tinklaraščio įraše rašė startuolis.

Finansavimas patvirtina „TechCrunch“ balandžio mėnesio ataskaitą, kad xAI siekė surinkti 6 mlrd. Tuo metu „xAI“ baigė raundą, kurio vertė būtų 18 mlrd. USD, tuo metu pranešė „TechCrunch“. xAI, kuris prasidėjo dar pernai ir išėjo iš socialinio tinklo X, ir ar X taip pat investavo.

Muskas patvirtino, kad investicinis turas buvo įvertintas 18 milijardų dolerių iš anksto.

Muskas yra vienas iš pirmųjų ir aukšto lygio verslininkų dirbtinio intelekto erdvėje. Jo vadovaujama automobilių įmonė „Tesla“ yra didžiausia elektromobilių gamintoja, turinti savarankiško vairavimo technologijas. Jis taip pat yra startuolio „OpenAI“, į kurį investavo dešimtis milijonų dolerių, vienas iš įkūrėjų. Musko meilė OpenAI išblėso: kovo mėnesį jis padavė į teismą OpenAI ir jos įkūrėją Samą Altmaną dėl tariamai išdavimo savo misijos ir tapimo „Microsoft“ „uždaro šaltinio de facto dukterine įmone“. Jis taip pat apkaltino „Google“ savo AI produktų šališkumu.

Sukūręs xAI metus, Muskas lapkritį išleido savo chatboto ChatGPT konkurento Grok 1.0 modelį. Vėliau bendrovė sukūrė modelį per pokalbių robotą „Premium+“ naudotojams, kurie moka 16 USD per mėnesį, X. Balandžio mėn. bendrovė išleido naują „Grok 1.5“ modelį ir leido „Premium“ naudotojams X naudotis pokalbių robotu. Be to, Muskui priklausanti įmonė balandį peržiūrėjo Groko daugiarūšio transporto galimybes. Anksčiau šiais metais bendrovė „Grok“ modelį sukūrė atviruoju šaltiniu, bet be jokio mokymo kodo.

Tinklaraščio įraše teigiama, kad xAI planuoja panaudoti lėšas iš naujo finansavimo etapo, kad pristatytų savo pirmąjį produktų rinkinį į rinką, sukurtų pažangią infrastruktūrą ir paspartintų ateities technologijų tyrimus ir plėtrą. Tikėtina, kad bendrovė ieškos partnerystės, kad supažindintų „Grok“ ne X vartotojus.

Bendrovė teigia, kad ji siekia sukurti „tiesą“ AI sistemas. Tačiau pranešama, kad Groko naujienų santraukos funkcija apie X sukelia haliucinacijas ir sukuria klaidinančią informaciją.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -