0

„Google“ padaro jūsų filmų ir TV apžvalgas matomas naujame profilio puslapyje

  • 21 birželio, 2024


Pagal praėjusį mėnesį naudotojams išsiųstą el. laišką, „Google“ nuo birželio 24 d. visus jūsų filmus, TV laidas, knygas, albumus ir žaidimų apžvalgas mato viename profilio puslapyje. Šiuos profilius taip pat galima ieškoti naudojant „Google“ paieškas, todėl naudotojai gali būti profiliuojami pagal tai, kas patinka ir nepatinka.

2017 m. bendrovė pirmą kartą pristatė galimybę skelbti filmų apžvalgas Indijoje gyvenantiems vartotojams. Bėgant metams ši funkcija išsiplėtė visame pasaulyje. Praėjusiais metais bendrovė „TechCrunch“ pranešė, kad kai kuriuose regionuose, pradedant JAV ir Indija, peržiūrų profiliai tapo vieši ir juos galima ieškoti. Dabar jie visus profilius viešina visame pasaulyje.

Iš esmės galite spustelėti bet kurio vartotojo profilį ir peržiūrėti visas jų paskelbtas apžvalgas. „Google“ papasakojo „TechCrunch“, kad įmonė teikia perjungimą, kad jų profilis būtų privatus. Tačiau, kaip pastebėjo SEO konsultantas Gaganas Ghotra ir „TechCrunch“, šis perjungimas nebuvo pasiekiamas anksčiau šią savaitę.

„Profiliai padeda žmonėms vienoje vietoje matyti ir tvarkyti atsiliepimus apie tokius dalykus kaip filmai ir TV laidos, o atsiliepimai yra naudingesni kitiems. Šios apžvalgos jau buvo viešos, ir mes suteikiame žmonėms galimybę valdyti savo profilį privatų arba visiškai jį ištrinti, taip pat galimybes privačiai redaguoti arba ištrinti savo atsiliepimus“, – pranešime „TechCrunch“ sakė „Google“ atstovas.

„Google“ taip pat pagal numatytuosius nustatymus padaro visus profilius viešus. Tai reiškia, kad jei nežinote, ar turite savo apžvalgų profilio puslapį arba neatkreipėte dėmesio į el. laiškus iš „Google“ (kurie galėjo patekti į „Gmail“ šlamšto ar naujinių aplanką), jūsų profilį galės peržiūrėti visi.

Bendrovė „TechCrunch“ pranešė, kad išsiuntė pranešimus apie paslėpto profilio valdymą vartotojams per „Google“ profilio sąsają. Be to, jis informavo naudotojus apie naująjį „Google“ profilį per iššokantįjį langą jų esamose apžvalgose. Tačiau jei vartotojai nežino, kad yra naujas profilis, vargu ar jie apsilankys puslapyje. Ir yra nedidelė tikimybė, kad dažnai grįšite skaityti savo laidos ar filmo apžvalgą. „Google“ turi geriau informuoti vartotoją apie visiškai naują puslapį, susijusį su jo paskyra.

„Google“ jūsų profilio puslapyje rodo iššokantįjį pranešimą apie profilio puslapio paviešinimą, jei žinote, kad jis egzistuoja Vaizdo kreditai: TechCrunch ekrano kopija

Ghotra tiesioginiais pranešimais „TechCrunch“ pasakė, kad potencialūs darbdaviai taip pat gali naudoti profilius, kuriuose galima ieškoti, norėdami sužinoti savo būsimų darbuotojų nuomonę, o tai turi įtakos jų galimybėms įsidarbinti. Be to, reklamuotojai gali lengvai išbraukti šiuos duomenis ir pateikti tikslinius skelbimus naudotojams.

Kaip paslėpti savo profilį

Štai kaip galite padaryti peržiūros profilį privatų:

  • Eikite į profile.google.com
  • Spustelėkite / bakstelėkite trijų taškų meniu šalia savo profilio pavadinimo
  • Pasirinkite elementą „Profilio parinktys“.
  • Įjunkite profilio privatumo jungiklį.
Vaizdo kreditai: TechCrunch ekrano kopija

Net jei paslėpsite savo profilį, atskiri atsiliepimai vis tiek bus matomi po filmo ar TV laidos pavadinimu, bet nebus nuoroda į puslapį su visais jūsų atsiliepimais. Pažymėtina, kad jūsų atsiliepimai „Google“ žemėlapiuose nėra šio išleidimo dalis.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -