0

Indijos „Airtel“ atmeta pranešimus apie duomenų pažeidimus dėl klientų susirūpinimo


„Airtel“, antras pagal dydį Indijos telekomunikacijų operatorius, penktadienį neigė bet kokį savo sistemų pažeidimą, kai buvo gauta pranešimų apie tariamą saugumo pažeidimą, kuris sukėlė susirūpinimą jos klientams.

Telekomunikacijų grupė, kuri taip pat parduoda produktyvumo ir saugumo sprendimus įmonėms, teigė, kad atliko „nuodugnų tyrimą“ ir nustatė, kad „Airtel“ sistemose nebuvo jokių pažeidimų.

Telekomunikacijų milžinė, Indijoje sukaupusi beveik 375 milijonus abonentų, atmetė žiniasklaidos pranešimus apie tariamą pažeidimą kaip „nieką tik beviltišką bandymą suteršti Airtel reputaciją dėl savo interesų“.

Bendrovės pareiškimas buvo paskelbtas po nepatvirtintų pranešimų apie galimą duomenų pažeidimą, išplatintą vietinėse parduotuvėse ir socialinėje žiniasklaidoje, todėl „Airtel“ abonentų bazė sukėlė nerimą.

Šią savaitę žinomame kibernetinių nusikaltimų forume pasirodė tariamas duomenų brokeris, siūlantis parduoti tariamą maždaug 375 milijonų vartotojų asmeninę informaciją, įskaitant telefono numerius, el. pašto adresus, Aadhaar identifikavimo numerius ir gyvenamosios vietos adresus.

Anksčiau šią savaitę „TechCrunch“ peržiūrėjo duomenų pavyzdį, kuriuo dalijasi brokeris, ir rado tam tikrų jo įrašų neatitikimų. Kai kurie saugumo ekspertai taip pat suabejojo ​​tariamo incidento teisėtumu.

„Nemanome, kad tai „Airtel“ duomenų bazė. Atrodo, kad tai yra apibendrinta kelių duomenų bazių duomenų bazė, o aktorius bando parduoti kaip „Airtel“ duomenų bazę“, – „TechCrunch“ sakė Rahulas Sasi, kibernetinio saugumo startuolio „CloudSEK“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, remdamasis duomenų imties analize.

Pažymėtina, kad forumo įrašas buvo pašalintas netrukus po to, kai apie incidentą buvo pranešta internete. Forumas taip pat visam laikui užblokavo brokerio paskyrą kaip įtariamą „sukčiavimu“.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -