0

„Waymo robotaxi“ sustojo Finikso policija, kai išvažiavo į ne tą eismo juostą


Remiantis išsiuntimo įrašais, policijos pareigūnas Finikso mieste sustabdė savarankiškai važiuojančią „Waymo“ transporto priemonę, kai ji važiavo degant raudonam šviesoforo signalui, ir išsuko į priešpriešinio eismo juostą.

Incidentas įvyko birželio 19 d., tačiau vietos žiniasklaida, įskaitant Arizonos Respubliką, šią savaitę išleido kūno kameros vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotas eismo sustojimas, kuriame matoma, kaip transporto priemonė vingiuoja eisme, kol galiausiai įsuko į automobilių stovėjimo aikštelę. Filmuota medžiaga taip pat rodo pareigūno požiūrį, kai jis eina prie tuščio automobilio.

Pasak Arizonos Respublikos, išsiuntimo įrašuose (kurie parašyti visomis didžiosiomis raidėmis) rašoma, kad transporto priemonė „IŠSIŪTĖ“ ir kad pareigūnas galiausiai „NEGALĖJO IŠDUOTI CITATAS Į KOMPIUTERĮ“.

„Waymo“ atstovas spaudai „TechCrunch“ pranešime sakė, kad transporto priemonė „susitiko nenuoseklius statybos ženklus“ ir „trumpam įvažiavo į neužimtą priešpriešinio eismo juostą“, kurią užėmė maždaug 30 sekundžių po to, kai buvo užblokuota grįžti į teisingą eismo juostą.

„Visas renginys truko maždaug minutę ir transporto priemonėje nebuvo vairuotojų“, – sakė atstovas.

„Alphabet“ priklausanti robotaksi įmonė šiais metais po avarijų du kartus savanoriškai atšaukė programinę įrangą. Jos programinės įrangos saugumą taip pat tiria federalinės reguliavimo institucijos.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -