0

X pritraukia daugiau vartotojų į bendruomenes

  • 16 gegužės, 2024


X pristato atnaujintą savo bendruomenių funkcijos versiją, kuri leidžia vartotojams susijungti su dominančiomis temomis, kurių kiekviena turi savo specialią erdvę ir laiko juostą. Bendrovė ketvirtadienį paskelbė apie daugybę Bendruomenių pakeitimų, įskaitant patobulintus atradimo įrankius, rekomendacijas, paieškos ir rūšiavimo parinktis bei kitus atnaujinimus.

Platesnis tikslas yra sujungti daugiau X vartotojų bazės su kitais žmonėmis, kad jie galėtų skelbti tam tikra tema ir komentuoti kitų įrašus.

Bendruomenės yra svarbi dalis siekiant, kad X, anksčiau buvusi Twitter, būtų vertingesne įmone, atsižvelgiant į jos teikiamus duomenis. Jau dabar Elono Musko socialinė platforma palaiko ryšį su jo dirbtinio intelekto įmone xAI, o xAI Grok pokalbių robotas turi prieigą prie realiojo laiko X duomenų arba to, kas anksčiau buvo žinoma kaip tviteris. Tačiau su X bendruomenėmis įmonė galėtų sukurti kažką tokio pat vertingo kaip Twitter ugniagesių žarna. Idealiame pasaulyje bendruomenės galėtų tapti informacijos šaltiniu, kuris galėtų konkuruoti su Reddit, kur duomenys dabar prieinami tik tiems, kurie moka ir uždirba milijonus. (Žinoma, ar X bendruomenės kada nors pasieks „Reddit“ mastą, ginčytina. Vis dėlto, net ir šiek tiek daugiau naudojant šią funkciją, „xAI“ ir „Grok“ gali būti naudingi.)

Ketvirtadienį atlikus atnaujinimą, X naudotojai dabar galės atrasti populiarėjančių naujų Bendruomenių įrašus tiesiai iš skilties skirtuko „Naršyti“. (Atminkite, kad tai skiriasi nuo skirtuko Naršyti, kuriame rodoma, kas populiaru visame X ir pasiekiama iš pagrindinės programos naršymo skydelio.)

X taip pat pradės rodyti naudotojų rekomendacijas Bendruomenėms savo laiko juostoje, o tai yra dar vienas didelis postūmis, padedantis funkcijai sulaukti daugiau dėmesio. Be to, bus lengviau atrasti Bendruomenes, nes jose bus galima ieškoti pagal temą. Kai žmonės prisijungs prie Bendruomenių, jie galės rūšiuoti įrašus pagal tai, kas populiaru Bendruomenėse, kurioms jie priklauso, aiškina bendrovė. įraše savo Bendruomenių paskyroje.

Vėliau „Communities“ taip pat pridės bendruomenės analizę moderatoriams, bendruomenės erdves (X tiesioginio garso produktą) ir geresnius moderavimo įrankius, teigia bendrovė.

Jei X gali įtikinti daugiau vartotojų prisijungti ir skelbti bendruomenes, tai gali padidinti duomenų kiekį, kurį jis galėtų pateikti Grokui, o tai būtų naudinga ir X, ir xAI. Pirmasis jau siūlo prieigą prie „Grok“ pokalbių roboto savo mokamiems abonentams, o „xAI“ taip pat platina „Grok“ per X.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -