0

X vis dar turi „Verified bot“ problemą – šį kartą jie buvo skirti „TechCrunch“ rašytojams

  • 22 birželio, 2024


Šią savaitę slinkdamas X, anksčiau buvusiu „Twitter“, pastebėjau, kad iš naujo paskelbiau „TechCrunch“ straipsnių seriją. Išskyrus, palauk, ne, neturėjau.

Bet kažkas kitas naudojo mano vardą. Spustelėjau profilį, o ten buvo kita Rebecca Bellan, naudojanti tas pačias numatytąsias ir antraštės nuotraukas kaip ir mano tikrasis profilis: aš atitinkamai „TechCrunch Disrupt 2022“ scenoje ir Chloe. Biografijoje rašoma: „@Techcrunch vyresnysis reporteris | žurnalistas“, o jo vieta buvo nustatyta Niujorke, kur šiuo metu esu įsikūrusi. Paskyra buvo sukurta 2024 m. gegužės mėn.

Galbūt labiausiai stebina supratus, kad kažkas – kas? Botas?! – sukūrė mane apsimetinėjančią paskyrą faktas, kad jie neva sumokėjo už tai, ką liudija maža mėlyna varnelė šalia mano vardo.

Kai X dar buvo „Twitter“, mėlyna varnelė leis kitiems vartotojams žinoti, kad profilis buvo patvirtintas kaip svarbus asmuo. Tačiau nuo Elono Musko priešiško perėmimo ši varnelė dabar reiškia, kad vartotojas sumokėjo mažiausiai 8 USD per mėnesį už aukščiausios kokybės prenumeratą, kuri suteikia jiems prieigą prie ilgesnių įrašų, mažiau skelbimų, geresnio algoritmo ir Groko. Ir nors X balandį pakeitė kryptį ir grąžino patvirtinimo ženklelį kai kuriems vartotojams pagal sekėjų skaičių, mėlyna varnelė taip pat gali reikšti, kad kažkas yra Musko gerbėjas. Netikite manimi? Tiesiog patikrinkite visus uolius atsakymus bet kuriame Musko įraše.

Šiaip nesu nei mokamas abonentas, nei gerbėjas.

Taip pat ne aš vienas, kuriam buvo taikomos apsimetinėjimo paskyros. Platformoje taip pat buvo apsimetę keli „TechCrunch“ žurnalistai. Kai kurios paskyros, įskaitant mano netikrą, buvo sustabdytos po to, kai apie jas buvo pranešta X. Tačiau tai tik parodo, kad X aktyviai žino apie šią problemą.

Ir problema ta, kad tokias apsimetinėjimo atakas daug lengviau įvykdyti dėl X patvirtinimo sistemos pablogėjimo, o tai iš tikrųjų nereikalauja jokio tapatybės patvirtinimo. Mokėjimo už žaidimą mėlynųjų čekių sistema tiesiog skatina blogus veikėjus ir nacionalines valstybes ja piktnaudžiauti.

Iš tikrųjų X jau turėjo išmokti pamoką. Kai 2023 m. lapkritį Muskas iš pradžių išleido tai, kas tuomet buvo vadinama „Twitter Blue“, ši funkcija greitai buvo panaudota siekiant padėti blogiems aktoriams apsimesti įžymybėmis, korporacijomis ir vyriausybės pareigūnais. Vienoje paskyroje buvo apsimetinėjama farmacijos įmone Eli Lilly ir buvo paskelbtas netikras pranešimas, kad insulinas dabar nemokamas. Šis tviteris buvo peržiūrėtas milijonus kartų, kol jis buvo pašalintas, ir dėl to bendrovės akcijos nukentėjo.

Kita paskyra apsimetė krepšinio žvaigžde LeBronu Jamesu ir paskelbė, kad jis oficialiai prašo „Lakers“ komandos mainų. Kitas apsimetė Connoru McDavidu ir paskelbė, kad ledo ritulininko kontraktą nupirko Niujorko „Islanders“.

„TechCrunch“ žurnalistais apsimetančios paskyros iki šiol buvo geranoriškos. Viskas, ką jie padarė, tai pakartotinai paskelbti turinį, kurį, tiesą sakant, bet kuris iš mūsų vis tiek galėjo perskelbti. Tai rodo, kad paskyras greičiausiai sukūrė robotai, o ne ypač kenkėjiški veikėjai.

Jau kurį laiką sprendžiame X's Verified user boto problemą. Ironiška yra tai, kad Muskas pasiūlė, kad privertus vartotojus mokėti už patikrinimą iš tikrųjų būtų pašalintos platformos robotai, tačiau akivaizdu, kad taip nėra.

Tiems, kuriais buvo apsimetinėjama, galite apie tai pranešti X, kuris privers jus atlikti trečiosios šalies patvirtinimą, į kurį įkelsite valdžios išduoto asmens tapatybės dokumento ir asmenukės nuotraukas. Taip pat paprašiau bendradarbių, draugų ir pasekėjų pranešti apie apsimetinėjimą X mano vardu, nes tai galėjo paspartinti procesą.

X neatsakė į „TechCrunch“ ir nepateikė komentaro, kiek jos vartotojų iš tikrųjų gali būti robotai, kodėl ši problema vis dar iškyla arba ką platforma daro, kad ją išspręstų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -