After yra nauja pažinčių programa, kuri bando kovoti su vaiduokliais


Ketvirtadienį Ostine, Teksase, startuoja nauja moterų sukurta pažinčių programa „After“, kurios misija yra kovoti su vaiduokliais ir priversti žmones atsakyti.

Programa išsiskiria iš kitų pasimatymų programos scenos tuo, kad „After“ reikalauja, kad vartotojai pasidalytų, kodėl jiems neprilygsta žmogus, prieš jiems leidžiant toliau braukti. Šios funkcijos idėja yra atsikratyti staigių atsijungimų ir painiavos.

2023 m. spalį įkurtą „After“ sukūrė Katie Dissanayake, kuri, dešimtmetį praleidusi pažinčių programėlių industrijoje, sugalvojo programėlę. Prieš įkurdama „After“, Dissanayake dirbo Hud, kur įsimylėjo technologijas ir sužinojo apie viską nuo pasitikėjimo ir saugos iki produktų kūrimo.

Naudodama After, Dissanayake nori išspręsti problemas, susijusias su pažinčių programos nuovargiu, ir padaryti kažką kitokio, nei siūlo pagrindinės šiuo metu rinkoje esančios pažinčių programos.

„Mūsų išskirtinė funkcija yra kovoti su vaiduokliais, o tai, manau, verčia žmones atsakyti“, – „TechCrunch“ pasakojo Dissanayake. „Iš kitos pusės, tai suteikia žmonėms uždarumo.

Jei du žmonės sutampa su „After“ ir pradeda pokalbį, bet vienas asmuo nustoja atsakyti, jie bus paskatinti atsakyti. Jei asmuo vis tiek nepasiunčia pranešimo kitam vartotojui, atitiktis baigiasi. Kad jie vėl galėtų naudotis programos funkcijomis, jie turi pasirinkti priežastį, kodėl leido pasibaigti rungtynėms.

Vaizdo kreditai: Po to

Vartotojai gali pasirinkti iš priežasčių sąrašo, kad paaiškintų, kodėl jie nusprendė nebereaguoti. Pavyzdžiui, jie gali pasakyti, kad problema buvo atstumas arba vibracijos nesutapo. Tada „After“ sukurs malonų pranešimą ir išsiųs jį kitam asmeniui bei primins, kad tai nereiškia, kas jie yra ar jo vertės.

Be to, jei du žmonės sutampa, bet nė vienas iš jų nesusirašinėja, programa paragins juos pasikalbėti. Jei nė vienas asmuo neatsiųs žinutės, „After“ baigs rungtynes. Taigi vietoj to, kad gautieji būtų užpildyti atitikmenimis, kaip ir kitose pažinčių programose, After daugiausia dėmesio skiria tik atitikčių, su kuriomis bendraujate, pateikimas.

Programoje taip pat yra pasimatymų vadovų, padedančių vartotojams geriau pažinti pasimatymus. Pavyzdžiui, jei kam nors kyla problemų ieškant atitikmenų, After pasiūlys pakeisti įvaizdį arba patobulinti profilį.

Siekdama skaidrumo, After turi „lankytojo“ ir „vietos“ ženklelius, kad atitikmenys žinotų, ar kas nors iš tikrųjų gyvena Ostine, ar tik lankosi.

„After“ netrukus apims pasirenkamas psichikos sveikatos patikras, kuriose galėsite apmąstyti savo nuotaiką ir jausmus. Ir jei programa manys, kad per daug naudojote programą, ji pasiūlys padaryti pertrauką.

After veikia pagal freemium modelį, leidžiantį nemokamiems vartotojams gauti pagrindinę prieigą prie programos. Programoje yra „žiedlapių“, o tai yra „After“ valiuta programoje, leidžianti įsigyti papildomų funkcijų, pvz., padidinimų ir „patinka“ paspaudimų. Nors nemokami vartotojai gali užsidirbti žiedlapių, pavyzdžiui, pildydami savo profilį, mokami prenumeratoriai gauna 500 žiedlapių per mėnesį ir visišką prieigą prie neribotų pokalbių ir teigiamų įvertinimų už 19,99 USD per mėnesį.

Siekdama plėsti už Ostino ribų, bendrovė planuoja paleisti programą visame Teksase, prieš siūlydama ją kitoje valstijoje.

„Man labai patinka suburti mažą bendruomenę, prieš pradėdamas judėti toliau, nes nieko nėra blogiau nei atidaryti programą, o tada kiekvienoje valstijoje yra vienas vartotojas, ir tai niekam netinka“, – sakė Dissanayake. .

„After“ galima tiek „iOS“, tiek „Android“.



Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -