0

„Apple Developer Academy“ prideda AI mokymus studentams ir absolventams

  • 18 birželio, 2024


„Apple“ tęsia dirbtinio intelekto plėtrą, šį kartą su savo švietimo pasiūlymais. Bendrovė antradienį paskelbė, kad visus „Apple Developer Academy“ studentus ir mentorius apmokys dirbtinio intelekto pagrindų. Mokymuose gali dalyvauti ir Apple Developer Academy alumnai.

Nuo šio rudens mokiniai išmoks kurti, mokyti ir diegti mašininio mokymosi modelius „Apple“ įrenginiuose.

„Kursai apims AI technologijų ir sistemų pagrindus; Core ML ir jos gebėjimas užtikrinti greitą našumą Apple įrenginiuose; ir gaires, kaip kurti ir mokyti dirbtinio intelekto modelius nuo pat pradžių“, – sako „Apple“.

Naujoji mokymo programa bus teikiama tūkstančiams studentų ir absolventų 18 kūrėjų akademijų Brazilijoje, Indonezijoje, Italijoje, Saudo Arabijoje, Pietų Korėjoje ir JAV.

„Apple“ teigia, kad praėjusią savaitę WWDC pristatytas naujas technologijas ir API suteiks studentams prieigą prie daugiau įrankių programoms kurti. „Swift Assist“, nauja „Xcode 16“ funkcija, padeda atlikti visas kūrėjo užduotis ir leis studentams eksperimentuoti su naujomis idėjomis. Be to, „Apple“ teigia, kad „Swift 6“ pristato naujas galimybes, kurios pagerina kodo aiškumą ir palengvina programavimą vienu metu.

„Pristatę mokymo programą, skirtą dirbtiniam intelektui ir kitoms naujoms technologijoms, džiaugiamės galėdami pamatyti, ką studentai kurs, kad galėtų pasidalinti su savo bendruomenėmis ir pasauliu“, – pranešime spaudai sakė Susan Prescott, „Apple“ pasaulinių kūrėjų ryšių viceprezidentė. .Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -