0

„Fisker“ atleidžia šimtus darbuotojų, siekdamas, kad elektromobilių paleidimas būtų gyvas

  • 30 gegužės, 2024


Sunkumų patiriantis elektromobilių startuolis „Fisker“ atleido šimtus darbuotojų, siekdamas išlikti gyvas, ir toliau ieško finansavimo, išpirkimo ar ruošiasi bankrotui.

Darbuotojai įtarė, kad bus atleidžiami iš darbo, kai bendrovė trečiadienį nurodė visiems dirbti iš namų – tai yra netinkama direktyva, pasak daugelio esamų ir buvusių darbuotojų. Apie atleidimus buvo pranešta trečiadienio rytą vykusiame visų asmenų susirinkime.

Įkūrėjas ir generalinis direktorius Henrikas Fiskeris sakė darbuotojams, kad didelis investuotojas, kuriam jo įmonė yra skolinga, ir investuotojo vardu dirbantis vyriausiasis restruktūrizavimo pareigūnas, pasak dalyvavusių darbuotojų, norėjo išleisti daugiau žmonių. „Fisker“ niekada neatskleidė, kas galiausiai yra už aptariamą konvertuojamą skolą, nors Henrikas Fiskeris trečiadienio susitikime, aptardamas atleidimus, nurodė „Heights Capital Management“, pasak dviejų darbuotojų. „Heights Capital Management“ yra finansinių paslaugų milžinės „Susquehanna International Group“ filialas.

Vienas esamas ir vienas atleistas darbuotojas suskaičiavo, kad įmonėje liko tik apie 150 žmonių.

Fisker jau kelis kartus buvo atleistas iš darbo. Vasario mėnesį ji paskelbė sumažinusi 15 proc. Balandžio 19 d. „Fisker“ įdarbino 1 135 žmones. Šie darbuotojų skaičiai buvo sumažinti nežinomu kiekiu po dar vieno atleidimo iš darbo balandžio pabaigoje ir dar vienos serijos gegužės pabaigoje prieš trečiadienį įvykusį sumažinimą.

Fiskeris iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti. Restruktūrizavimo pareigūnas Johnas DiDonato taip pat iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti. Balandžio 29 d. DiDonato Kalifornijos užimtumo plėtros departamentui anksčiau sakė, kad birželio 28 d. planuoja atleisti daugiau nei 300 darbuotojų, jei bendrovė „nepajėgs patenkinti savo veiklos grynųjų pinigų poreikių“, remiantis „TechCrunch“ gautais dokumentais.

Pasak šaltinių, nepaisant plačiai paplitusių kirtimų, Henrikas Fiskeris skambučio metu uždavė niūrų, bet ryžtingą toną. Vienu metu jis pažymėjo, kad bendrovė sukūrė „kažką puikaus“ ​​ir toliau parduos savo vienintelį elektromobilį – vandenyno visureigį – žmonėms, kurie nori juos įsigyti.

Jis taip pat pasiūlė, kad atleisti darbuotojai būtų vėl įdarbinti, kai įmonė vėl pradės veikti, remiantis vieno susitikime dalyvavusio asmens pasakojimu.

Daugelis darbuotojų iš pradžių sužinojo, kad buvo atleisti po to, kai prarado prieigą prie „Microsoft“ paslaugų, tokių kaip „Teams“ ar „Outlook“. Vėliau tą pačią dieną kai kurie darbuotojai gavo el. laišką, kuriame oficialiai pranešta, kad jie atleidžiami su savaitės išeitine. Atleisti darbuotojai pakartojo panašią informaciją „LinkedIn“ įrašuose.

Šie nauji atleidimai įvyko po mėnesius trukusių problemų „Fisker“ ir mažiau nei metams po to, kai bendrovė pradėjo platinti visureigius „Ocean“.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -