0

Jupiterio junginys Uranas – naujas skyrius

  • 9 gegužės, 2024


2024 m. balandžio 20-21 dienomis mūsų laukia vienas svarbiausių metų – o gal ir dešimtmečio – tranzitų. Jupiteris yra junginys su Uranu 21° Tauro kampe.

Kodėl Jupiterio jungties Urano tranzitas toks svarbus? Kadangi tai apima 2 išorines planetas. Skirtingai nei asmeninės planetos, tokios kaip Merkurijus ar Venera, išorinės planetos juda labai lėtai, todėl pasiveja viena kitą labai retai. Kai jie susitinka – kaip ir dabar – jie neišvengiamai sukelia didelių pokyčių.

Jupiterio junginys Uranas – 14 metų ciklas

Jupiteris ir Uranas susitinka jungtyje kas 14 metų, skirtinguose zodiako ženkluose. Paskutinį kartą Jupiterio ir Urano jungtį turėjome 2010–2011 m.

Paskutinį kartą Jupiterio ir Urano jungtis Jautyje buvo 1941 m. Tai reiškia, kad jei gimėte po 1941 m., tai pirmas – ir vienintelis – Jupiterio ir Urano jungtis Tauro ženkle jūsų gyvenime. Tik vieną kartą Jupiteris ir Uranas suaktyvins tam tikrą jūsų diagramos sritį.

Tai reta. Tai yra svarbu!

Jungtis yra kartu ir pabaiga, ir nauja pradžia, naujo ciklo pradžia. Ankstesnis 14 metų trukęs Jupiterio-Urano ciklas baigiasi. Prasideda naujas Jupiterio-Urano ciklas.

Jupiterio ir Urano jungtis nėra tik „dar vienas ciklas“. Kalbame apie 14 metų ciklą. Tai PAGRINDINIAI įvykiai, kurie sudarys pagrindą naujam jūsų gyvenimo skyriui.

Kai kuriems iš mūsų gali nutikti kažkas labai konkretaus (dieną arba per kelias savaites nuo tikslaus tranzito). Tai ypač pasakytina, jei turite planetų arba kampų apie 21° Jautis. Tačiau daugumai iš mūsų tranzitas nebus labai akivaizdus. Iš pradžių.

Jungtis yra sėjama sėkla. Dar nesitikėkite, kad pamatysite visiškai pražydusią gėlę. Kartais su jungtukais nieko akivaizdaus iš karto nepasireiškia, tačiau laikui bėgant atsigręžsite į ateinančias savaites, mėnesius ir metus ir suprasite, kokią didelę įtaką tai padarė jūsų gyvenimui.

Norėdami suprasti, kokius proveržius galite patirti, apmąstykite, kas vyko jūsų gyvenime 2010–2011, 1997, 1983, 1968–1969 ir 1954–1955 metais, kai turėjome Jupiterio ir Urano jungtis.

Turėkite omenyje, kad nors Jupiterio ir Urano jungtis Jautyje ateis su panašiomis proveržio tipo energijomis, tai neturės įtakos tam pačiam jūsų gyvenimo sektoriui, nes šios praeities jungtys įvyko kituose jūsų gimimo diagramos namuose.

Taigi, kai apmąstote šias praeities Jupiterio ir Urano jungtis, pabandykite susieti su Jupiterio ir Urano proveržio energija, kuri padėjo jums šuolis į nežinomybę, o tai padėjo nuotykiams patekti į naujas teritorijas. Tos pačios rūšies energija greičiausiai bus ir dabar.

Ir jei norite pajusti savo gyvenimo sektorių, kurį paveiks Jupiterio ir Urano jungtis Jautyje, apmąstykite, kas vyko jūsų gyvenime dar 2000 m. gegužę, kai Jautis turėjome 7 planetas.

Tada jūsų gyvenimo Jautis sektorius buvo gerokai išryškintas. Tas pats sektorius dabar bus paveiktas kitokiu, labiau uranišku būdu.

Jupiterio junginys Uranas Jautyje – ko tikėtis

Ko galime tikėtis iš Jupiterio-Urano jungties Taure?

Jupiteris turi stiprinantį poveikį. Taigi Jupiteris sustiprins Urano temas, tokias kaip pokyčiai, naujovės ir išsivadavimas. Šios įtakos dėka galime patirti didžiulius (Jupiterio) proveržius (Uraną).

Jupiteris-Uranas istoriškai koreliuoja su novatoriškais pokyčiais, kurie suformavo istoriją ir pakeitė mūsų suvokimą apie tai, kas įmanoma. Kvantinė fizika. Nusileidimas į mėnulį. Internetas.

Jupiterio junginys Uranas yra dangiškas kvietimas nuvykti į vietas, kuriose dar niekada nebuvome.

Jupiteris yra aukštesnės žinios, o Uranas yra visatos meta žinios, tokios žinios, kurios pranoksta 3D tikrovę. Kai turi idėją tarsi iš niekur, tai Uranas veikia. Iš esmės jūs gaunate informacinį atsisiuntimą tiesiai iš aukštesnės, 5D sąmonės, kuri pranoksta mūsų 3D pojūčius.

Ką konkrečiai reiškia šis tranzitas? Ką tai reiškia jums asmeniniu lygmeniu?

Tai reiškia, kad galėsite pažvelgti į savo gyvenimą iš platesnės perspektyvos. Galite rasti iš pažiūros neišsprendžiamos problemos sprendimą. Dėlionės dalys susijungia. Jei jautėtės įstrigę provėžoje, dabar galėsite pamatyti kitokį variantą, kitokį scenarijų – tą, kuris gali būti bauginantis, bet ir jaudinantis.

Kai kurie dalykai jūsų gyvenime gali neberezonuoti su jumis arba jaustis „išjungti“. Kai Jupiteris ir Uranas susijungia, burbulas pasirodo. Kažkas išsilaisvina. Pokyčiai, kurių reikalauja Jupiterio ir Urano jungtis, gali būti trikdantys, bet galiausiai jie skirti padėti jums augti ir tobulėti į kitą savo versiją.

Atsiminkite, kad ir koks nerimą keliantis Urano tikslas yra išjudinti mus nuo dalykų, kuriuos jau peraugome – nesvarbu, ar žinome, kad juos peraugome, ar ne.

O Jautis? Šis fiksuotos žemės ženklas reiškia materialią tikrovę. Tai mūsų ištekliai – ne tik finansiniai, bet ir intelektualiniai, emociniai bei dvasiniai. Jautis yra tai, kas mūsų; į tai esame pasirengę investuoti savo laiką, energiją ir pastangas, kad galėtume susikurti geresnį gyvenimą.

Kartais sunku rasti ryšį tarp vertės kūrimo (mūsų išteklių) ir gausos (ką mes gauname mainais). Kartais mes iš tikrųjų nežinome, ką mokame, ką galime pasiūlyti pasauliui.

Laimei, Jupiteris ir Uranas atneš tą aukštesnę perspektyvą, problemų sprendimo energiją, padėdami mums suprasti, ką tiksliai turime daryti, kad sukurtume tokią ateitį, kuri atitiktų tai, kas iš tikrųjų esame, taip pat su mūsų giliausiais troškimais ir siekiais.

Jupiteris Jautyje suteiks mums labai reikalingą pasitikėjimo postūmį „Aš turiu tai, ko reikia, kad galėčiau aprūpinti save“. Ir Uranas padės mums atrasti naujų galimybių nukreipti šiuos talentus ir išteklius į savo svajonių įgyvendinimą.

Šį tranzitą NĖRA lengva išspręsti. Tai nėra loterijos laimėjimas. Atminkite, kad čia kalbame apie 14 metų ciklą. Tai yra mūsų gyvenimo krypties keitimas struktūriniu būdu; rezultatai nepasireikš per naktį.

Jupiterio junginys Uranas yra tas – kartais ne toks akivaizdus – sprendimas pasukti vairą tam tikra kryptimi, kuris nulems kursą ateičiai.

Jautis yra mūsų savarankiškumo jausmas. Su Jupiterio-Urano jungtimi Jautyje esame pasirengę investuoti į tai, kas mums svarbu, į tai, kas svarbu ilgalaikėje perspektyvoje. Jautis yra ženklas, kuris stovi savo vietoje. Mūsų veiksmai ir sprendimai bus pagrįsti giliausiomis, visceralinėmis vertybėmis.

Vienas konkretus pavyzdys, kaip veikia Jupiteris ir Uranas Taure, yra ūkininkų protestai Europoje, Indijoje ir kitose pasaulio dalyse. Ūkininkai protestuoja (Uranas) dėl didesnės autonomijos (Jautis). Jie nebenori, kad jiems būtų pasakyta, ką daryti. Jie nebenori, kad jų pragyvenimo šaltinį užtikrintų išorinės jėgos. Jie nori turėti sąžiningą akcijų paketą vertės grandinėje.

Jautis yra čia, kad primintų mums, kad niekas geriau nei mes nežinome, kas mums tinka; niekas negali mums pasakyti, kaip gyventi. Šis proveržis gali jaustis arba išlaisvinantis, arba gąsdinantis – jei nesame įpratę ginti už save.

Tačiau nėra kelio atgal į senus kelius. „Kažkas“ turi išsilaisvinti.

Jupiterio junginys Uranas Sekstilinis Marsas

Jupiterio ir Urano jungtis yra sekstilė Marsas ir Saturnas Žuvyse. Marsas tiksliai sektiliuoja Jupiterį ir Uraną likus kelioms valandoms iki konjunkcijos tikslios, suteikdamas papildomo „stūmimo“ imtis veiksmų. Kai kurie draugai, sąjungininkai ar bendradarbiai gali priversti mus išeiti iš komforto zonos ir pasinaudoti unikalia galimybe, kuri mums atsiras.

Netrukus po konjunkcijos mus sutinka intensyvi ir gana sudėtinga pilnatis Skorpione.

Dabar, kai nustatėme „didžiąją galimybę“ (Jupiterio junginys Uranas), turime susidoroti su didžiausia savo baime. Pilnatis atskleis ne tokius akivaizdžius būdus, kaip mūsų baimės, pasipiktinimas ar emocinis bagažas sulaiko mus nuo tikro „to siekti“, nuo tikro išsilaisvinimo ir naujų galimybių.

Lengva nebus. Mėnulio pilnatis iškelia savo valdovą Plutoną, sustiprindamas emocinį šio tranzito poveikį. Galime jaustis priblokšti savo tikslo didingumo, suabejodami savo vertumu ir galimybėmis. Kas aš toks, kad išdrįsčiau siekti tokios kilnios svajonės? Laimei, netrukus po Mėnulio pilnaties Merkurijus eina tiesiai, išsklaidydamas bet kokias abejones.

Ar tai bus pasivažinėjimas kalneliais? Taip. Tačiau vienas dalykas šioje kelionėje, kurią vadiname gyvenimu, yra tai, kad kiekvienas posūkis galiausiai nukelia mus į geresnę vietą, nei buvome anksčiau.

Tai yra visas astrologijos patrauklumas. Pažadas, kad nieko nėra atsitiktinio ir kiekvienas kosminis įvykis turi tam tikrą prasmę, vedančią mus į aukštesnį savęs ir savo gyvenimo kelio supratimą.

Jupiterio ir Urano jungtyje Jautyje, kažkas bus aukštesnis jūsų gyvenime.

Tranzitai yra kvietimai, tačiau mums niekas nėra „suteikiama“ vien dėl to, kad Jupiteris ir Uranas susitinka danguje. Turime iš tikrųjų pasinaudoti tranzito energija ir aktyviai su ja dirbti.

Jupiterio junginys Uranas atneš galimybių – bet jūs turite jomis pasinaudoti ir pasakyti „taip“. Kuo labiau suvokiame žaidžiamas energijas, tuo labiau įgyjame galių efektyviai jas valdyti.

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -