0

Jūsų Chirono tranzitai – gydymo krizė

  • 11 gegužės, 2024


Artimiausiomis savaitėmis turėsime a svarbių Chiron tranzitų serija:

  • Chirono jungties Šiaurės mazgas
  • Chirono konjunktas (retrogradinis) Merkurijus
  • Saulės užtemimo junginys Chironas

Chiron tranzitai atneša mums tai, kas vadinama „gydymo krizė“.

Gydymo krizė reiškia, kad prieš gijimą iš pradžių pablogėja simptomai.

Vienas iš gydymo krizės pavyzdžių yra karščiavimas. Karščiavimas reiškia, kad mūsų imuninė sistema kovoja su liga. Tai jaučiasi nepatogiai ir vargina, bet iš tikrųjų tai geras dalykas.

Jūsų Chirono tranzitai – gydymo krizė

Tas pats ir su mūsų Chirono emocinėmis, psichologinėmis ar dvasinėmis žaizdomis. Kai vyksta Chiron tranzitai – kaip ir dabar – šios žaizdos suveikia ir bando išeiti iš pasąmonės į sąmonę.

O kai taip nutinka, labai svarbu, ką iš tikrųjų darome: jei sustabdome procesą, jei nepaisysime gijimo krizės simptomų, žaizda neranda išeities ir toliau slypi pasąmonėje, sabotuodama mūsų gyvenimus. subtiliais, bet reikšmingais būdais.

Vien todėl, kad turime Chiron tranzitą, tai nereiškia, kad išgijimas garantuotas. Chirono tranzitai iš tiesų turi galimybių išgyti. Bet jei mes nežinome apie procesą, GALIME praleisti valtį.

Štai kodėl mes sukūrėme programą „Chiron – tavo giliausia žaizda, tavo didžiausia dovana“ ir dėl to suderinome ją su esamais ir būsimais Chiron tranzitais: suteikti jums tą papildomą įrankį, vadovaujamą procesą, kad galėtumėte veiksmingai pereiti savo gydymo kelionę ir kuo geriau išnaudoti šias augimo ir transformacijos galimybes.

Kaip mes dirbame su Chiron tranzitais? Prieš tyrinėdami dabartinius Chiron tranzitus 3 modulyje, žengiame žingsnį atgal ir išnagrinėjame ankstesnius Chiron tranzitus 2 modulyje (po to, kai išnagrinėsime Chiron vietą 1 modulyje).

Kodėl pirmiausia tiriame savo praeities Chiron tranzitus?

Chiron Transits – jūsų unikali Chiron istorija

Nes žmonės Chiron tranzitą patiria skirtingai.

Internete pateikiamų slapukų aprašymų problema yra ta, kad jie neatsižvelgia į jūsų gimimo diagramos sudėtingumą ir jūsų unikalią gyvenimo patirtį.

Kadangi kiekvieno diagrama yra unikali, Chiron tranzitus arba gydymo krizes patiriame skirtingai. Štai kodėl, užuot pasikliavus bendrais aprašymais iš interneto, labai svarbu išanalizuoti savo Chiron tranzitus iš praeities, kad būtų nustatyta unikali istorija.

Chiron tranzitai visada yra asmeninė patirtis – ir jų unikalūs niuansai bei įtaka atsiskleis, kai laikysitės 2 programos modulyje aprašyto požiūrio.

Kai sudėsite savo praeities patirtį, susijusią su Chiron tranzitu, pastebėsite kai kuriuos bendrus modelius ir šie modeliai padės jums aiškiai suprasti savo unikalią Chiron istoriją.

Yra dviejų tipų Chiron tranzitai: Chironas keliauja į kitas planetas mūsų gimimo diagramoje, o Chiron ciklo tranzitas, pvz., Chirono sugrįžimas sulaukus 50 metų.

Ne visi Chiron tranzitai yra vienodai svarbūs – kai kurie tranzitai yra svarbesni už kitus. Pavyzdžiui, nenorime per daug dėmesio skirti vadinamiesiems „kartų tranzitams“. Kurso metu gausite aiškių nurodymų, į kuriuos Chiron tranzitus turėtumėte sutelkti dėmesį.

Chiron tranzitas gali būti sudėtingas, bet ne visada. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės savo Chiron tranzitą sieja su teigiama, šviesia patirtimi, kuri pakeitė jų gyvenimą į gerąją pusę.

Kai turite Chiron tranzitą, mokytojas gali ateiti į jūsų gyvenimą. Šis mokytojas gali būti tikrasis mokytojas arba bet kas, kuris už jus atlieka Chirono vaidmenį. Jūsų santykiai su šiuo „mokytoju“ padės jums pasveikti ir atskleisti paslėptas dovanas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -