0

Kodėl Fisker nepavyko | TechCrunch

  • 20 birželio, 2024


Sveiki sugrįžę į „TechCrunch“ mobilumas — jūsų centrinis centras naujienoms ir įžvalgoms apie transporto ateitį. Prisiregistruokite čia nemokamai – tiesiog spustelėkite „TechCrunch Mobility“!

Grįžau iš atostogų Danijoje ir Vokietijoje, kur man pavyko išbandyti beveik visas transporto rūšis – nuo ​​dviračių iki motorolerių, važiavimo greitkeliu ir traukiniu. Net keliavau keltais. Galima sakyti, kad Kopenhagos dviračių kultūra paliko pavydą.

TechCrunch komanda buvo užsiėmusi kaip visada Tesla akcininkų susirinkimas, keli finansavimo sandoriai ir pokyčiai EV pasaulyje. Didžiulis: Fisker iškelti bankroto bylą pagal 11 skyrių. Pateikiame įvykių, vedančių iki bankroto bylos iškėlimo, tvarkaraštį, taip pat vyresnysis reporteris Seanas O'Kane'as gabalas apie tai, kodėl Fisker nepavyko.

Ir jei praleidote, taip pat labai rekomenduoju šį išsamiai aprašytą O'Kane straipsnį (nuo gegužės pabaigos), kuriame buvo atskleista daugybė Fisker problemų.

Mažas paukštelis

mirksėjęs katinas paukštis žalias
Vaizdo kreditai: Bryce'as Durbinas

Turite mums patarimo? El. paštu Kirsten Korosec adresu kirsten.korosec@techcrunch.com, Sean O'Kane adresu sean.okane@techcrunch.com arba Rebecca Bellan adresu rebecca.bellan@techcrunch.com. Arba peržiūrėkite šias instrukcijas, kad sužinotumėte, kaip susisiekti su mumis naudojant šifruotas pranešimų siuntimo programas arba SecureDrop.

Pasiūlymai!

pinigų stotis
Vaizdo kreditai: Bryce'as Durbinas

Didžiausias šios savaitės pasiūlymas – savarankiškai vairuojančių sunkvežimių paleidimas Waabi. Bendrovė iš esamų investuotojų „Uber“ ir „Khosla Ventures“ kartu su daugybe stiprių strateginių investuotojų, tokių kaip „Nvidia“, „Volvo Group VC“, „Porsche Automobil Holding SE“ ir kt., surinko 200 mln. USD.

Waabi planuoja panaudoti lėšas, kad 2025 m. būtų pradėtas visiškai be vairuotojų komercinis startas, tačiau tai ne vienintelė priežastis, kodėl investuotojai taip linkę į jauną startuolį. Waabi generatyvusis dirbtinio intelekto modelis gali mąstyti beveik taip, kaip tai darytų žmogus, nereikalaujant daugybės realaus pasaulio duomenų, kad būtų galima treniruotis, teigia startuolio įkūrėjas ir generalinis direktorius Raquel Urtasun. Dėl to dirbtinio intelekto sistema tampa efektyvesnė ir lengviau pritaikoma autonominiam krovinių gabenimui ir ne tik.

Urtasun teigė, kad AI gebėjimas greitai apibendrinti ir vystytis reiškia, kad „Waabi“ gali išplėsti technologiją į kitas programas, tokias kaip robotaksė, humanoidai ar sandėlio robotika.

Kiti pasiūlymai, kurie patraukė mano dėmesį…

Bisensingas surinko 25 mln. Investuotojai yra Korea Development Bank, HL Mando Corporation, Industrial Bank of Korea ir Aju Capital.

LD anglis surinko 28 mln. USD C serijos ture, kuriam vadovavo „Toyota“ augimo fondas „Woven Capital“, siekdamas plėtoti žiedinę ekonomiką, nukreipdamas naudotas padangas iš sąvartynų. Startuolis taip pat siekia sukurti didelio našumo perdirbtas automobilių dalis, teigiama „TechCrunch“ atsiųstame pranešime.

RBW EVLondone įsikūrusi naujų, rankų darbo klasikinių britų sportinių automobilių EV gamintojas iš „Meson Capital Partners“ surinko 10 mln. Šiuo metu startuolis siūlo Roadster modelį, kurio pradinė kaina yra apie 135 000 USD, o GT modelį planuoja debiutuoti vėliau šiais metais už pradinę 151 000 USD kainą.

Unigrid surinko 12 mln. USD per „Transition VC“ ir „Ritz Venture Capital“ vadovaujamą raundą, kad pagamintų natrio jonų baterijas, kurios žada būti pigesnė, saugesnė alternatyva, galinti papildyti ličio jonų baterijas.

Įspūdingi skaitiniai ir kitos smulkmenos

Autonominės transporto priemonės

A Centrinės Floridos universitetas tyrimas rodo, kad autonominės transporto priemonės (AV) yra saugesnės nei žmonės įprastomis aplinkybėmis šviesiu paros metu. Tačiau kitomis sąlygomis jiems sunku, teigia „New Scientist“.

Kalifornija Senatorius Dave'as Cortese'as atidėjo savo SB 915 sąskaitą (kuri suteiktų miestams daugiau galimybių kontroliuoti AV diegimą) po to, kai Asamblėjos komitetas pasiūlė pataisas, kurios iš esmės panaikintų įstatymo projektą. AV pramonė mano, kad tai yra laimėjimas, tačiau Cortese'as sakė, kad galiausiai jį vėl pristatys.

3 projektas mobilumasKroatijoje įkurtas autonominių automobilių startuolis, kurio vienas iš įkūrėjų Draugas Rimacasbirželio 26 d. paskelbs tai, ką ji apibūdina kaip „didelį atskleidimą“. Primename, kad bendrovė neseniai surinko 100 mln. sukūrė Saudo Arabijos viešųjų investicijų fondas.

Elektromobiliai, įkrovimas ir akumuliatoriai

Kinijos automobilių ir akumuliatorių gamintojas BYD pasirašė susitarimo memorandumą su Ampersandas, Afrikos elektromobilių energijos technologijų įmonė, siekianti dekarbonizuoti Afrikos komercinę motociklų transporto sistemą. Sandoris apima „Ampersand“ įsigijimą BYD akumuliatorių elementų, kad iki 2026 m. pabaigos pagamintų apie 40 000 elektroninių motociklų.

ChargePoint bendradarbiauja su Pietų Korėja LG elektronika JAV įrengti daugiau elektromobilių įkrovimo stotelių. Pagal susitarimą „ChargePoint“ pateiks programinę įrangą LG EV įkrovikliams valdyti, o LG tieks aparatinę įrangą „ChargePoint“ tinklui sustiprinti.

Revel startuolis paskelbė, kad į vadovaujančias pareigas savo EV infrastruktūros komandoje pasamdė dar porą buvusių „Tesla“ darbuotojų. Panašu, kad tai yra automobilių gamintojų ir elektromobilių įkrovimo kompanijų populiarėjančios tendencijos surasti geriausius talentus, kuriuos Elonas Muskas, panašu, prieš šešias savaites paleido iš užgaidos.

Ultium GM Lordstauno (Ohajo valstija) baterijų elementų gamyklos darbuotojai balsavo už tai, kad ratifikuotų naują sutartį, pagal kurią gamybos darbuotojams iki 2027 m. spalio mėn. bus suteiktas 35 USD per valandą, taip pat išmokos ir sveikatos bei saugos apsauga.

Tesla

Tesla praėjusį ketvirtadienį surengė akcininkų susirinkimą po precedento neturinčio socialinių tinklų mūšio, kurį vedė Musko ir Tesla gerbėjai. Nieko neturėtų stebinti, kad investuotojai balsavo už Elono Musko astronominio atlyginimo paketo patvirtinimą. Jie taip pat balsavo už Tesla reinkorporavimą Teksase.

Dabar „Tesla“ pradėjo kovoti už teisinį šio akcininko balso pripažinimą. Automobilių gamintojas parašė Delavero teisėjui, kuris sausį nusprendė, kad Musko atlyginimų paketas buvo nesąžiningas, sakydamas, kad akcininko balsavimas „didelę įtaką“ jos sprendimui panaikinti atlyginimą.

Tai ne vienintelis teisinis mūšis, į kurį Tesla įsivėlė per pastarąją savaitę. Nors vieni akcininkai nori duoti Muskui viską, ko jis prašė, kiti stoja prieš jį. Grupė akcininkų praėjusią savaitę padavė Muską ir „Tesla“ valdybą į teismą, teigdami, kad jie pažeidė patikėtines pareigas ir nepagrįstai praturtino Muską, leisdami generaliniam direktoriui įkurti xAI, kuri, jų teigimu, yra konkuruojanti dirbtinio intelekto įmonė.

Įvairūs

Greita prekyba startuolių, žadančių 15 minučių pristatymą, JAV miestuose pakilo ir krito. Tačiau Indijoje šis sektorius auga kartu su sparčia šalies urbanizacija. Ar Indijos greitosios prekybos startuoliai, kurie vis labiau pereina į elektroninės prekybos rinką, galės rasti produktų rinkai tinkamų ir stiprios vienetų ekonomikos, kur JAV startuoliai negalėjo?

Šios savaitės ratai

Kas yra „Šios savaitės ratai“? Tai galimybė sužinoti apie skirtingus mūsų bandomus transporto produktus, nesvarbu, ar tai elektrinis ar hibridinis automobilis, e-dviratis ar net važiavimas autonomine transporto priemone. Artimiausiomis savaitėmis pasidalinsime savo nuomone apie Fiat 500ekeli elektroniniai dviračiai, 2024 m. Nissan Ariya Empower+ir dar.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -