0

Mėnulio užtemimas Svarstyklėse – žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės

  • 12 gegužės, 2024


2024 m. kovo 25 d. turime a Mėnulio užtemimas 5° Svarstyklėmis.

Mėnulio užtemimas Svarstyklėse yra trikampis Plutonas, esantis 1° Vandenio ženkle, suteikiantis mums galimybę įsigilinti į mūsų santykių dinamiką ir pakeisti ją į gerąją pusę.

Tai yra Pietų mazgo užtemimas. Pietų mazgo užtemimai atneša karminę klirensą. Laisvus galus surišame. Mes grįžtame į praeitį. Baigiame tai, kas nebaigta.

Svarstyklės apibūdina mūsų santykių modelius. Pietų mazgo užtemimas Svarstyklėse paskatins mus apmąstyti buvusius santykius, susitaikyti neišspręstus konfliktus ir paleisti bet kokius užsilikusius prisirišimus ar bagažą.

Visi žinome, kad žmonės yra socialūs gyvūnai.

Bet kam mums reikalingi žmonės? Kodėl santykiai tokie svarbūs?

Asmeniniuose santykiuose – romantiškuose, draugystės ir pan. – mes pritraukiame tai, ko mums patiems trūksta, arba to, kas galėtų padėti geriau suprasti save ir išaugti į geriausią savęs versiją. Partneris tampa veidrodžiu, atspindinčiu mums mūsų pačių aspektus, kurių mes negalime lengvai pamatyti.

Mus ypač traukia žmonės, kurių žaizdos sukelia mūsų, kad, atlikdami tą žaizdos dinamiką, galėtume juos išgydyti kartu.

Mėnulio užtemimas Svarstyklėse – žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės

Mūsų santykiai yra santykių ir santykių modelių, kuriuos matėme pirmaisiais savo gyvenimo metais, atkūrimas: santykiai tarp mūsų tėvų, globėjų ar šeimos narių.

Tada nesąmoningai iš naujo sukuriame šią ankstyvą suaugusiųjų santykių dinamiką, kad galėtume jas „išspręsti“.

Mes žaidžiame „žaidimus“ arba atliekame modelius, kuriuose atkuriame tai, ko išmokome pirmaisiais savo gyvenimo metais. „Žaidimas“, kaip apibrėžė psichologas Ericas Berne'as, yra elgesio modelis, kuriame dalyvauja du žmonės. Vyksta daugybė sąveikų, po kurių seka emocinis atlygis.

Šie žaidimai nėra apie manipuliavimą ar kovą dėl valdžios; šie „žaidimai“ yra nesąmoningi; mes nežinome, kad juos žaidžiame.

Mes visi žaidžiame nesąmoningus žaidimus – ypač santykiuose – kurdami tam tikrą santykių dinamiką, kuri atkuria pažįstamus scenarijus ir emocines reakcijas, kurias patyrėme vaikystėje.

Labai stiprus potraukis kartoti praeities santykių dinamiką, pastebėtą ankstyvame gyvenime. Dėl šio pažįstamumo ir sąlygiškumo mes esame gana linkę bendrauti tam tikrais būdais ir pritraukti į savo gyvenimą tam tikrų tipų žmones.

Galime sau pasakyti: mano partneris nėra panašus į mano motiną / tėvą. Turėjau partnerį alkoholiką, bet mano partneris negeria. Man pavyko nutraukti ciklą.

Bet jei pasigilintume, dažnai randame panašių psichologinių varomųjų jėgų ir santykių dinamikos.

Taip, partneris gali nevartoti alkoholio, tačiau jis vis tiek gali rodyti elgesį, kuris atspindi pagrindines gėrimo problemas: galbūt jiems sunku pasitikėti savimi arba valdyti savo jausmus. Pagrindinis modelis vis dar egzistuoja, net jei partneris nevartoja alkoholio, kad jį valdytų.

Priežastis, kodėl mes pritraukiame žmones su tam tikra žaizda ar psichologiniu profiliu, yra būtent tam, kad atkurtume tą ankstyvą modelį, tikėdamiesi jį suprasti ir galiausiai išgydyti. Gydydami nepasiekiamą tėvų / partnerių dinamiką, išgydome save.

Apskritai, nėra nieko blogo, kai pasirenkame partnerius, kurie mums primena mūsų tėvus. Esame pasirengę tai padaryti, kad galiausiai galėtume pakilti į kitą sąmoningumo ir supratimo lygį.

Tačiau pagrindinis žodis čia yra „sąmoningumas“.

Jei sąmoningumo nėra, mes patenkame į nesibaigiantį santykių pasikartojimų kilpą. Viskas gali prasidėti kitaip, kai turime naują partnerį, o galiausiai pereiti į tokią pat santykių dinamiką, kurią patyrėme tiek daug kartų anksčiau.

Pietų mazgo Mėnulio užtemimas Svarstyklėse

Ateina laikas, kai tau jau gana. „Aš tiesiog pavargau nuo to“.

Nesąmoningas žaidimas buvo žaidžiamas tiek kartų, kad tapo sąmoningas. “Ak, aš visada tai dariau, dabar matau“. “Aš visada taip reaguoju į šį trigerį, o tai lemia labai konkretų rezultatą“. “Viskas pagaliau paspaudžia ir tampa prasminga“.

Ateina laikas, kai suprantame, kad gyvenimas praeityje yra aklavietė. Mąstymas apie milijonus priežasčių, kodėl viskas yra taip, kaip yra, tampa bergždžia pratimu. YRA kitas būdas: galime palikti praeitį ten, kur jai priklauso, ir nukreipti savo dėmesį į tai, ką mes gali pakeisti.

Atleidimas nepanaikina mūsų praeities. Tai nepadaro mūsų žaizdų mažiau realių. Tačiau tai atveria erdvę augimui ir gijimui.

Pietų mazgo užtemimas Svarstyklėse kovo 25 d. yra idealus laikas paleisti senus santykių modelius, kurie mums nebetarnauja.

Kaip paleisti praeitį? Kaip judame į priekį?

Chironas, Merkurijus ir šiaurinis mazgas Avine – mūsų tapatybės žaizdos išgydymas

Atsakymą į Pietų mazgo užtemimą galima rasti Šiaurės mazge.

Mėnulis ir Pietų mazgas yra Svarstyklėse; Saulė, Šiaurės mazgas, Merkurijus ir Chironas yra Avine. Ko Svarstyklės gali pasimokyti iš Avino?

Nors Svarstyklėms labai sekasi išlaikyti ramybę (ir visi yra laimingi), Svarstyklėms nelabai sekasi tvirtinti save.

Aviną vadiname „pasitikinančiu“, tarsi tai būtų konkurencinga, beveik savanaudiška savybė. Tarsi daroma prielaida, kad jei siekiame to, ko norime, kažkas kitas turi pralaimėti.

Tačiau Avinas ne apie tai. Avinas yra tas uždegimas, ta ugnis, ta gyvybės kibirkštėlė, kuri tiesiog „yra“. Avino santykis su savimi ir pasauliu apskritai yra instinktyvus.

O Avino instinktuose slypi gili išmintis. Avino energija yra tokia gyva, taip įsišaknijusi dabarties akimirkoje, kad iš karto suvokia situacijos esmę. Ir iš tos įsitraukimo ir gyvumo vietos tiesiog „žino“, ką daryti.

Kita vertus, Svarstyklių energija turi polinkį per daug mąstyti. Siekdami išlaikyti taiką, jie gali užgniaužti save ar kitus: „Tu negali šito sakyti“. „Nebūk toks grubus”.

Nors tiesa, kad yra tam tikrų socialinių normų, kurių reikia laikytis, tuo pačiu metu mūsų instinktai, jausmai ir veiksmai yra 100% teisėti.

Kiekviena smulkmena apie jus kaip individą yra tiesa, nes jūs esate TIESA – jūs egzistuojate. Nesiklausymas į savo vidinį žinojimą paneigia jūsų egzistavimą.

Klausymasis savo Avino instinkto nėra sinonimas ir nepateisina savanaudiškumo, tiesioginio pasitenkinimo ar kenkimo kitiems.

Tačiau tikriausiai pastebėsite, kad kai TIKRAI palaikysite ryšį su ta savo dalimi, kuri yra Avinas, su ta savo dalimi, kuri yra gyva, jūs ne tik patvirtinate save, bet ir visus kitus žmones.

Savęs vertinimas ir kritikavimas reiškia savo teisės „būti“ neigimą. Kitų vertinimas ir kritikavimas reiškia jų teisės „būti“ neigimą.

Kai nesame patenkinti savimi ar vieta, kurioje esame savo gyvenime, nesąmoningai atmetame arba randame trūkumų visuose kituose. Nuosprendis yra neužgijusios tapatybės žaizdos simptomas.

Chironas per ateinančias 5 savaites susijungs su Merkurijumi ir Šiaurės mazgusuteikdamas mums unikalią galimybę išsigydyti savo tapatybės žaizdą – žaizdą, su kuria mes visi gimstame.

Artimiausiomis savaitėmis Merkurijus judės atgal virš Chirono ir Šiaurės mazgo, padedantis mums išsiaiškinti praeities istorijas ir perrašyti ateitį. Šį kartą tikrai galime nutraukti kondicionavimo ciklą.

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -