0

„Microsoft“ liepos mėnesį atidarys savo mobiliųjų žaidimų parduotuvę

  • 10 gegužės, 2024


„Microsoft“ liepos mėnesį atidarys savo mobiliųjų žaidimų parduotuvę, ketvirtadienį „Bloomberg“ technologijų aukščiausiojo lygio susitikime paskelbė bendrovė.

„Xbox“ prezidentė Sarah Bond pasidalijo, kad bendrovė planuoja pristatyti savo pirmosios šalies portfelį, apimantį tokius pavadinimus kaip „Candy Crush“ ir „Minecraft“, į mobiliąją parduotuvę. Tada „Microsoft“ planuoja atidaryti mobiliąją parduotuvę kitiems leidėjams.

„Pradėsime internete“, – sakė Bondas. „Ir mes tai darome, nes tai tikrai leidžia mums turėti patirtį, pasiekiamą visuose įrenginiuose, visose šalyse, nesvarbu, kokios jos bebūtų, nepriklausomai nuo uždarų ekosistemų parduotuvių politikos, o tada mes tęsime toliau. .

Paleisdama parduotuvę internete, o ne programėlę, „Microsoft“ pasiūlytų alternatyvą „Apple“ ir „Google“, kurios taiko 30 % mokestį už pardavimą.

Oficialus pranešimas paskelbtas, kai „Microsoft“ jau ilgą laiką kalbėjo apie „Xbox“ mobiliųjų žaidimų parduotuvės paleidimą. Praėjusį gruodį „Microsoft Gaming“ generalinis direktorius Philas Spenceris teigė, kad bendrovė diskutuoja su partneriais dėl „Xbox“ mobiliosios parduotuvės įkūrimo ir pažymėjo, kad ji pasieks anksčiau nei vėliau.

„Microsoft“ pirmą kartą užsiminė apie mobiliąją parduotuvę 2022 m., Kai paskelbė apie „Activision Blizzard“ įsigijimo sandorį. „Microsoft“ nurodė, kad viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ji norėjo įsigyti „Activision Blizzard“, buvo padėti išplėsti savo mobiliųjų žaidimų buvimą. 2022 m. spalį „Microsoft“ pareiškimai CMA atskleidė, kad ji planuoja sukurti naują „Xbox Mobile Platform“, į kurią būtų įtraukti „Activision“ ir „King“ mobilieji žaidimai.

Nors ES Skaitmeninės rinkodaros įstatymas (DMA) verčia „Apple“ ir „Google“ atidaryti savo mobiliųjų programų parduotuves, „Microsoft“ siekia pasiūlyti alternatyvą dviems Jungtinėse Valstijose ir už ES ribų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -