0

Visiškas saulės užtemimas Avine – pavasarinis valymas

 • 10 gegužės, 2024


2024 m. balandžio 8 d. mūsų laukia intensyviausias metų užtemimas: visiškas Saulės užtemimas Avine.

Užtemimas yra 19° Avino kampu ir yra tiksliai junginys Chironas.

Saulė, Mėnulis ir Chironas išsirikiuoja tuo pačiu laipsniu ir tą pačią minutę 19° 24' – nepamenu, kad kada nors būčiau liudytojas užtemimo su tiksliu kampu; tai yra DIDELIS.

Visiško Saulės užtemimo metu Saulė išnyks po Mėnulio spinduliais; lygiai taip pat bus atskleistos mūsų būties gelmės, kai mūsų Aš apsivalys ir atgims.

Gyvsidabrio retrogradas taip pat yra susijęs su užtemimu. Kas dar nepaprastesnė, užtemtame danguje pasirodys kometa. Koks ženklas!

Sakyti, kad „Užtemimo“ dangus atrodo įspūdingai, yra per menka. Saulė ne tik išnyks vidury dienos, o diena taps naktimi (kad jei eini užtemimo kelyje). Dabar matomos ne tik visos asmeninės planetos. Mes taip pat turime kometą!

Šis užtemimas pateko į antraštes ir dėl rimtų priežasčių. Tai YRA ypatinga.

Ar tai reiškia, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas bus smarkiai paveiktas? Ne visi užtemimai mus veikia vienodai. Jei užtemimas mūsų gimimo diagramoje griežtai atspindi asmenines planetas ar kampus, tada taip, visiškas Avino užtemimas greičiausiai kalbės su mumis tiesiogiai.

Tačiau net ir pagal šį scenarijų užtemimo dieną nieko konkretaus negali atsitikti. Nors kai kurie užtemimai iš tiesų sukelia gyvenimą keičiančius įvykius, nepamirškime, kad tai yra subtilios naujos pradžios energijos. Galbūt dar nežinome apie šio pokyčio mastą.

Nesvarbu, ar šis visiškas saulės užtemimas tiesiogiai paveiks jūsų diagramą, ar ne, atkreipkite dėmesį. Atkreipkite dėmesį į naujienas. Atkreipkite dėmesį į tai, kas vyksta su kitais žmonėmis jūsų gyvenime.

Šiaurės mazgo užtemimas Avine – pavasarinis valymas

Avino užtemimas yra Šiaurės mazgo Saulės užtemimas, reiškiantis lemtingą naują pradžią.

Avino sezonas apskritai – o ypač jaunatis Avine – rodo tą metų laiką, kai pradedame iš naujo. Tai yra tada, kai metaforiškai užsiimame pavasariniu valymu.

Pavasarinis valymas – tai būdas atgaivinti namus po ilgų žiemos mėnesių, pašalinti dulkes ir nešvarumus bei paruošti erdvę ateinančiam šiltesniam sezonui.

Pietų pusrutulyje, nors jis nevadinamas „pavasariniu valymu“, nes dabar ruduo, kruopštaus valymo ir organizavimo, kad būtų pasirengta sezonų kaitai, idėja panaši.

Pavasarinis valymas yra būdas išvalyti seną ir suteikti vietos naujam. Sustingusios energijos pašalinimas iš dulkių, senų drabužių ar daiktų, kurių mums nebereikia, tai ne tik simbolinis veiksmas. Mes tiesiogine prasme pašaliname fizines praeities šiukšles, suteikdami vietos naujai energijai ir galimybėms.

Tokia paprasta tiesa, tačiau kartais jos nepripažįstame. Turime paleisti seną, kad atsirastume vietos naujam.

Daugelis žmonių pirmiausia nori gauti tai, ko nori “Jei tai gausiu, tai pakeisiu“, bet fizika taip neveikia. Kažkas naujo gali atsirasti tik tada, kai erdvė tuščia ir pasiruošusi tai priimti.

Ką reiškia ši sąvoka, atsižvelgiant į visišką Avino užtemimą ir Chironą?

Visiškas saulės užtemimas Avino jungtyje Chiron

Supaprastintame lygmenyje Šiaurės mazgo užtemimas Avine reiškia naujo „Tu“ atsiradimą. Kas tu esi ir kodėl tu čia? Potraukis atrasti savo tikrąjį potencialą yra stipresnis nei bet kada anksčiau.

Tai labai sudėtinga užduotis, nes 90% atvejų mes nežinome, kas esame, ko norime ir kokia mūsų misija. Net kai tai darome, žinia yra praskiedžiama ir iškraipyta dešimtmečius trukusio visuomenės sąlygojimo.

Mes gyvename šiame pasaulyje su jo taisyklėmis ir rėmais. Nuo tada, kai įkvepiame pirmą kartą, mūsų mintis, jausmus ir psichologinius procesus formuoja pasaulis, kuriame gyvename. Manome, kad norime siekti tam tikros karjeros, susituokti, sukurti šeimą, būti turtingi ar populiarūs ir pan. ., nes tai visuomenė apibrėžia kaip sėkmę.

Esame pasirengę „įrodyti save“, „įtikinti“ kitus savo verte. Visa tai kyla iš mūsų Chirono netinkamumo žaizdos. Visos mūsų problemos, viskas, ką darome šiame gyvenime, kyla iš Chirono žaizdos, kai nežinome, kas mes esame, kai reikia priimti ir patvirtinti, kad jaustumėmės visaverčiai.

Manome, kad jei mums gerai seksis pagal visuomenės standartus, jei kokia nors „autoritetas“ ar aukštesnė valdžia mus pripažins ir pasakys, kokie mes puikūs, visos mūsų problemos bus išspręstos. Taigi mes labai stengiamės prisitaikyti prie visuomenės sukurtų formų, „pritapdami“ arba „kovodami atgal“.

Avinas bando išgydyti Chiron tapatybės žaizdą kovodamas kaktomuša. „Jie manęs nemato, bet matys“, „Aš kovosiu, kad įrodyčiau, kad jie klysta“, „Aš jiems parodysiu, kas aš iš tikrųjų esu“.

Bandome prasibrauti jėga. Mes norime „laimėti“ – kad pasaulis mus pamatytų ir pripažintų.

Tačiau ironiška tai, kad kuo labiau stengiamės, tuo labiau tolstame nuo savo autentiškojo aš.

Kai kovojame su „stablišmentu“, iš tikrųjų tai patvirtiname. Mes suteikiame jai savo galią. Mes leidžiame jai apibrėžti, kas MES esame.

Kai kovojame su „patriarchaline visuomene“, netiesiogiai sustipriname jos nerašytas taisykles. Kai kovojame su savo ryjančiomis motinomis, mėgdžiojamės į jas, įamžindami modelį. Bandydami įtikinti savo vadovą, kad esame verti paaukštinimo, pakertame savo tikrąją vertę.

Žinoma, galime bandyti kovoti su sistema. Ir jei būsime labai ryžtingi, galime čia ir ten laimėti keletą nedidelių pergalių. Bet kokia kaina? Tai verta? Ar tai tikrai turi skirtumą? Ar tai mus džiugina?

Visiškas saulės užtemimas Avine – žaizda ir dovana

Chirono tapatybės žaizda Avine yra ypač skaudi mažumoms, užsieniečiams ir kitoms marginalizuotoms grupėms. Kai esame mažuma – ir visi esame bent viename savo gyvenimo sektoriuje – bandome „pritapti“ kopijuodami daugumą.

Bet kad ir kaip stengtumėmės, kiek formuojame savo asmenybes, kad jos tilptų, niekada iš tikrųjų nesusiliejame ir nesijaučiame visiškai priimti.

Šios pastangos yra bergždžios. Kodėl? Nes mes galime būti tik savimi. Mes negalime būti kuo nors kitu. Mums visada bus labai gerai būti savimi… o geriausiu atveju – vidutiniškai būti kažkuo kitu.

Chiron tapatybės žaizdos išgydymas yra tam tikru mastu susitaikymas su tuo, kad mes niekada „nepritilpsime“ šiame pasaulyje.

Savo žaizdą paversti dovana reiškia suprasti, ko mes neturime daryti.

Ne „žaidimas pagal taisykles“ ar „buvimas kažkuo kitu“ padės mums rasti savo vietą šiame pasaulyje.

Tai padarysime būdami savimi. Galbūt jūs neturėtumėte lipti įmonės laiptais. Galbūt jūs ketinate daryti savo reikalus.

Tai, kas tau keista ar kitokia, daro tave ypatingu. Tai pasauliui atneša kažką naujo. Tai tavo dovana pasauliui.

Ugdydami savo unikalumą pasieksite savo gyvenimo tikslą.

Štai keletas Avino užtemimo pranešimų ir apmąstymų raginimų:

  • Jūs nesate auka; tu esi savo gyvenimo herojus
  • Jūsų praeitis neapibrėžia jūsų; galite pradėti iš naujo čia pat, dabar
  • Nėra ką įrodinėti; tiesai patvirtinti nereikia
  • Tegul kiti žmonės būna tokie, kokie yra; Pripažindami jų unikalią šviesą, jūs gerbiate savo
  • Leiskite sau būti pažeidžiamam; pažeidžiamumas yra neapdorota gyvybinė jėga; pažeidžiamumas sukuria galimybes
  • Jūsų žaizda yra didžiausia dovana
  • Jūs esate čia dėl priežasties; pasauliui reikia tos unikalios dovanos, kurią turite tik jūs
  • Sukurkite pavyzdinį pokytį, kurį norite pamatyti, gyvendami autentiškai ir sąžiningai
  • Būk savimi; tie, kurie turėtų jus atpažinti

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -