0

Prenumeratos vitaminų įmonė „Care/of“ uždaroma

  • 16 birželio, 2024


Kompanija „Care/of“, siūlanti asmeninius abonementinius vitaminų paketus, teigia, kad nuo pirmadienio, birželio 17 d., atšauks visas prenumeratas ir nebepriims naujų užsakymų.

Šios naujienos nėra visiškai netikėtos, nes „Care/of“ anksčiau Niujorko darbo departamento pareiškime paskelbė, kad planuoja iki liepos 3 d. atleisti visus 143 darbuotojus dėl „finansavimo praradimo“. Dabar bendrovė konkretesnė ir konkretesnė dėl uždarymo – vakar Instagram paskyroje dėkoja klientams ir sako: „Deja, nebeturime finansavimo, kad galėtume veikti taip, kaip buvome anksčiau“.

Įrašas visiškai neuždaro durų atgimimui, tvirtindamas: „Aktyviai ieškome prekės ženklo variantų, tačiau šiuo metu neturime nieko konkretaus, apie ką bendrauti. Tikimės, kad netrukus atsidursime vietoje, kur galėsime pasidalinti daugiau.

2016 m. Craig Elbert ir Akash Shah įkurta „Care/of“ paprašė klientų užpildyti viktoriną apie jų gyvenimo būdą ir vertybes, kurioje buvo rekomenduotas asmeninis vitaminų ir papildų derinys. Tarp jos investuotojų buvo Juxtapose, Goodwater Capital, Tusk Venture Partners, Bullish ir RRE Ventures; jie bendrovei finansavo iš viso 46 mln.

Farmacijos milžinė „Bayer“ 2020 m. įsigijo 70 % „Care/of“ akcijų, įvykdžiusi sandorį, kurio vertė, kaip pranešama, buvo 225 mln. Anksčiau šį mėnesį „Bayer“ strateginės komunikacijos direktorė Christin Miller „NutraIngredients“ sakė, kad „tolimesnių investicijų į Care/of nutraukimas leis Bayer geriau investuoti į būsimas naujoves, padedančias žmonėms tvarkyti individualizuotą sveikatą“.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -