0

Indijos „Oyo“, kurios vertė kažkada buvo 10 mlrd. USD, baigia finansuoti 2,5 mlrd. USD.

  • 17 birželio, 2024


„Oyo“, Indijos nebrangių viešbučių tinklo startuolis, užbaigia naują lėšų rinkimą nuo maždaug 100 iki 125 mln. USD, o tai sumažina jo vertę iki 2,5 mlrd. USD, „TechCrunch“ sakė du su šiuo klausimu susipažinę žmonės.

Tai staigus Gurgaone įsikūrusio startuolio, kurio vertė 2019 m. buvo 10 mlrd. USD, vertė. Startuolis, sunkiai pritraukiantis lėšų iš institucinių investuotojų, pastaraisiais mėnesiais agresyviai siūlė turtingus asmenis.

„Mes tikrai manome, kad šis turtas šiandien yra labai prasmingas. Būti pelningu ir @70% nuolaida ankstesniam vertinimui. Tikimasi, kad bus įtrauktas į sąrašą po 18–24 mėnesių“, – „InCred“, finansų įmonės, dirbančios su Oyo, atstovas paskelbė žinutėje (matomas TechCrunch) startuolio įkūrėjui.

Praėjusio mėnesio pradžioje „TechCrunch“ pranešė, kad „Oyo“ siekia pritraukti lėšų už 3 mlrd. USD ar mažesnę vertę. Tuo metu Oyo griežtai neigė „gandus, įskaitant vertinimą“. Naujasis turas greičiausiai padidės, sakė minėti šaltiniai, kurie prašė likti anonimiški, nes šis klausimas nėra viešas.

Naujas finansavimas po to, kai „Oyo“ praėjusį mėnesį atšaukė savo IPO planą. Startuolis, kurio rėmėjai yra „SoftBank“, „Peak XV Ventures“, „Lightspeed“, „Airbnb“ ir „Microsoft“, du kartus per pastaruosius ketverius metus atsiėmė Indijos rinkų reguliavimo institucijos Indijos vertybinių popierių ir biržų valdybos paraišką IPO.

Iš pradžių 2021 m. Oyo pateikė dokumentus SEBI, kad būtų įtrauktas į viešąjį sąrašą, tačiau juos atsiėmė ir 2023 m. iš naujo pateikė. Įmonė, iki šiol surinkusi daugiau nei 3 mlrd. USD, siekė surinkti 1,2 mlrd. USD, o 2021 m. IPO įvertino 12 mlrd.

Kadaise viena karščiausių Indijos startuolių, Oyo valdo tam tikrą OS, padedančią viešbučių savininkams priimti skaitmeninius užsakymus ir mokėjimus. Startuolis kadaise veikė dešimtyse rinkų, įskaitant JAV ir Europą, tačiau nuo to laiko pažabojo savo veiklą tarptautiniu mastu.

Pasak įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Ritesh Agarwal, per finansinius metus, pasibaigusius kovo mėn., bendrovė uždirbo 12 mln.

Agarwalas 2019 m. paėmė 2 mlrd. Jis investavo 700 milijonų dolerių kaip pirminį kapitalą į Oyo ir išleido 1,3 milijardo dolerių antriniam Oyo akcijų pirkimui. Nuo tada startuolis nekomentavo šios skolos būklės.

Indijos laikraštis Economic Times taip pat pirmadienį pranešė apie naują finansavimą, pridurdamas, kad startuolis šią savaitę prašys esamų akcininkų pritarimo finansavimui.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -