0

Programos, kurias „Apple Sherlock“ paskelbė WWDC 2024 m

  • 12 birželio, 2024


„Apple“ pastaruoju metu šėlo ir paskelbė daugybę naujų funkcijų įvairiems savo įrenginiams šios savaitės pradžioje pasaulinėje kūrėjų konferencijoje (WWDC).

Tačiau daugelis šių funkcijų tam tikru mastu jau buvo pasiekiamos „Apple“ įrenginiuose per trečiųjų šalių programas. Taigi, kaip ir pastaruosius kelerius metus, šių metų atnaujinimuose išnagrinėsime idėjas, kurias „Apple“ „šerlokas“.

Bet ką turime omenyje, kad „Apple“ kažką „šerloko“?

Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje „Apple“ paleido paieškos programą „Sherlock“, skirtą „MacOS 8“, kurią galite naudoti ieškodami žiniatinklyje ir failų vietinėse sistemose. Dabar įmonė „Karelia Software“ jau turėjo 29 USD vertės paieškos programą „Watson“ su tokiomis funkcijomis kaip įskiepiai, skirti geresnei paieškai internete. 2002 m. „Apple“ išleido „Sherlock 3“ su funkcijomis, panašiomis į „Watson“, todėl „Karelia“ programa tapo nereikalinga. Nuo tada žmonės technologijų sluoksniuose vartojo terminą „Sherlocking“, kai nori nurodyti naują „Apple“ funkciją, kuri atlieka tą patį, ką ir esama trečiosios šalies programa.

Funkcija: nauja slaptažodžio programa

Sherlocked programos: 1Password, LastPass, BitWarden, Proton Pass

„Apple“ pristato naują atskirą slaptažodžių tvarkyklę, skirtą „iOS 18“, „iPadOS 18“, „macOS Sequoia“, „VisionOS“ ir „Windows“. Iki šiol turėjote slaptažodžių tvarkyklę, bet ji buvo nustatymų programos submeniu.

Ši nauja programa iš esmės veiks taip pat, kaip ir trečiųjų šalių slaptažodžių tvarkyklės, kurios gali matyti mažiau naujų vartotojų, nes kai kurie žmonės gali tiesiog pasirinkti naudoti integruotą slaptažodžių tvarkyklę dabar. Tačiau dauguma trečiųjų šalių programų šioje erdvėje taip pat siūlo programas ir integracijas „Android“, „Windows“ ir „Linux“, taip pat gali saugoti kitą informaciją, pvz., adresus ir kredito korteles.

Funkcija: skambučių įrašymas ir transkripcija

Sherlocked programos: TapeACall, Truecaller

„Apple“ pagaliau pristatė vietinį skambučių įrašymą ir transkripciją telefono programoje. Nors tokios programos kaip „TapeACall“ ir „Turecaller“ jau kurį laiką siūlo skambučių įrašymą, jums reikėjo paskambinti kitu numeriu, kad tai suaktyvintumėte. To priežastis buvo ta, kad „Apple“ neleido trečiųjų šalių įmonėms pasiekti savo skambučių paketą.

Funkcija: balso transkripcija

Sherlocked programos: Otter, AudioPen, Voicenotes.com

Be skambučių transkripcijos, „Apple“ taip pat pasiūlys balso transkripciją tokiose programose kaip „Notes“ su būsimais atnaujinimais. Tai užima iki šiol užimtas programas, tokias kaip Otter, AudioPen ir Voicenotes.com.

Vis dėlto trečiųjų šalių programos gali atlikti įvairius kitus dalykus – pavyzdžiui, „Otter“ puikiai tinka perrašyti susitikimus ir vaizdo skambučius, o „AudioPen“ ir „Voicenotes.com“ siūlo AI palaikomas santraukas ir formatavimo galimybes. Taigi vartotojai turės pasirinkti, kiek funkcijų jie nori iš balso transkripcijos paslaugų.

Funkcija: „iPhone“ atspindėjimas „Mac“ kompiuteriuose

Sherlocked programa: Apvadas

Nauji „Apple“ naujinimai suteiks galimybę atspindėti jūsų „iPhone“ „Mac“, todėl galėsite valdyti telefoną nuotoliniu būdu. Naudotojai galės gauti iPhone pranešimus savo Mac įrenginyje ir lengvai vilkti failus, nuotraukas ir vaizdo įrašus iš vieno įrenginio į kitą.

Vaizdo kreditai: Apple

Iki šiol tam reikėjo naudoti „Bizel“, tačiau reikėjo prijungti „iPhone“, „iPad“ ir „iPod Touch“ naudojant laidą, kad atspindėtų įrenginį. Programos kūrėjas teigė, kad „Apple“ naujinimas bus laukiamas, jie įvertins tolesnius savo veiksmus.

Funkcija: „Mac“ langų išklojimas

Sherlocked programa: Magnetas, Stačiakampis

Tai nėra visiškai revoliucinė funkcija, nes Windows ir Linux jau daugelį metų leidžia klijuoti langus. „Mac“ kompiuteriuose turėjote naudoti trečiųjų šalių programas, pvz., „Magnetas“ ir „Stačiakampis“, kad operacinė sistema galėtų lengvai tvarkyti langus įvairiais būdais.

Vaizdas, apibūdinantis plytelių klojimą sistemoje „MacOS Sequioa“.
Vaizdo kreditas: Apple

„Apple“ pagaliau įdiegia šią funkciją būsimoje „MacOS Sequoia“, tačiau trečiųjų šalių programos vis tiek gali išlaikyti savo vartotojus siūlydamos geresnes tinkinimo funkcijas, pvz., skirtingų dydžių langų parinktis, galimybę pertvarkyti darbo vietas vienu sparčiuoju klavišu, slėpdamos langus. ekrano kraštą ir prisegti programą prie šono.

Funkcija: pasirinktiniai jaustukai

Sherlocked programa: Newji

Kita būsima funkcija – galimybė kurti naujus jaustukus naudojant raginimus ir naują AI variklį. Norėdami sukurti naują jaustuką, galite įvesti raginimus, pvz., „Lapė kaip didžėjus“. Iki šiol tą patį galite atlikti naudodami programą „Newji“.

Ypatybė: pasirinktiniai žemėlapiai

Sherlocked programa: Alltrails

„Apple Maps“ gauna atnaujinimą kaip „iOS 18“ dalį, kuris leis JAV gyvenantiems vartotojams tyrinėti nacionalinio parko takus, kurti pasirinktinius maršrutus ir išsaugoti juos naudoti neprisijungus. Iki šiol turėjote naudoti „Alltrails“, tačiau šios programos pranašumas gali būti tas, kad ji jau turi bendruomenę. Be to, jis taip pat siūlo maršrutus už kitų šalių nacionalinių parkų.

Kas laukia ateityje

Verta prisiminti, kad „Apple“ turi išlaikyti pusiausvyrą: ji turi neatsilikti nuo „Google“ ir „Microsoft“ konkurencijos, tačiau tuo pat metu ji uždirba pinigų iš „App Store“, todėl negali tiesiog pridėti funkcijų, kurios žudo. visiškai išjungti trečiųjų šalių programas. Tačiau kai kurios iš šių „Sherlocked“ programų gali išlikti siūlydamos pritaikytus arba įmonės sprendimus, tačiau kai kurios nedidelės nepriklausomos programos galiausiai praras vartotojus „Apple“.

Vaizdo kreditai: Apple

Viena keista anomalija šį kartą yra „Apple“ rašymo įrankių rinkinys, kurį maitina bendrovės AI. Šiuo metu „App Store“ yra daugybė el. pašto ir užrašų darymo programų, kurios leidžia pakeisti rašytinės ištraukos toną, ją perrašyti, iš naujo suformatuoti arba apibendrinti tekstą. Jūs netgi galite laikyti „Grammarly“ kaip „Sherlocked“ programą, kai „Apple“ taip pat teikia korektūros funkcijas.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -