0

Kodėl būti paskutine įmone, kuri pradėjo veiklą šioje kategorijoje, gali apsimokėti

  • 13 birželio, 2024


Kai Jordanas Nathanas 2019 m. įkūrė savo DTC netoksiškų virtuvės reikmenų įmonę Caraway, jis žinojo, kad jis nėra vienintelis įkūrėjas, bandantis parduoti naujo prekės ženklo puodus ir keptuves tūkstantmečiams, naršantiems Instagram. Tačiau jis pastebėjo, kad paleidimas po jo bendraamžių buvo užmaskuota palaima visose srityse, išskyrus vieną.

Kai Caraway pasirodė, jis prisijungė prie tokių įmonių kaip „Our Place“, „Great Jones“ ir „Made In Cookware“ į vis gausesnę internetinių virtuvės reikmenų kūrimo kategoriją. Tačiau šiek tiek pavėlavęs į vakarėlį Caraway galėjo pamatyti, kokie yra kitų prekės ženklų produktai ir tikslinė auditorija, sakė Nathanas naujausioje „TechCrunch“ transliacijos „Found“ serijoje. Tai leido Caraway pakeisti savo požiūrį ir pabandyti užpildyti spragas, kurias paliko šie prekių ženklai.

Nathanas sakė, kad Caraway iš pradžių planavo savo keptuves įsigyti iš gamyklos lentynos ir nukreipti į tūkstantmečius, kurie ieškojo ko nors gražesnio nei galima rasti IKEA, bet dar ne visai vestuvių registravimo etape. Atrodė, kad visi kiti DTC virtuvės reikmenų prekės ženklai turi tą pačią idėją, todėl Caraway perjungė pavaras ir sutelkė dėmesį į vestuvių registrus ir ne tik, skirdamas šiek tiek daugiau laiko ir pastangų gaminio dizainui.

„Tai padėjo mums pakeisti savo spalvų paletę, tai padėjo mums pakeisti kainą, kokias dalis dedame į rinkinį“, – sakė Nathanas. „Ir nors daugelis tų kitų prekių ženklų daug dalykų padarė teisingai, mes sugebėjome sukurti savo erdvę virtuvės DTC pasaulyje, kurioje kiti nežaisdavo.

Stebint kitų prekių ženklų pristatymą, pasikeitė ir tai, kaip bendrovė pardavė savo pirmąjį produktų rinkinį. Nathanas sakė, kad Caraway iš pradžių ketino pardavinėti savo virtuvės reikmenis tiek rinkiniais, tiek atskirais vienetais, bet kai suprato, kad nė vienas konkurentas neparduoda rinkinių, bendrovė įsitraukė į rinkinius ir išleido rinkinius – be galimybės nusipirkti vieną gaminį. laikas.

Caraway konkurentai taip pat padėjo Caraway nuspręsti pradėti kalbėtis su mažmenininkais proceso pradžioje. Nathan sakė, kad jie visada planavo prekiauti parduotuvėse, tačiau pamatęs, kad nė vienas iš kitų DTC prekių ženklų nesiruošia patekti į mažmeninę prekybą, Caraway pradėjo kalbėtis su mažmenininkais dar prieš pradedant pristatymą internete. Dabar kmynų rinkinius galite rasti „Target“ ir „Costco“, be kita ko.

Ankstyvas įsitraukimas į mažmeninės prekybos atstovus padėjo sutvirtinti „Caraway“ akcijų paketą vestuvių registruose, nes ji pradėjo veikti mažmeninės prekybos įmonėse, kurios iki bankroto turėjo tokias registravimo įmones kaip „Target“ ir „Bed Bath & Beyond“. Dėl to Caraway tapo natūralesniu pasirinkimu poroms, kuriančioms savo registrus, nei jos konkurentai paleidžiantiesiems virtuvės reikmenis.

Nors vėliau atvykęs asmuo padėjo Caraway daugeliu atžvilgių, vienoje srityje tai jiems pakenkė, sakė Nathanas. „Tiesą sakant, mes buvome paskutiniai rinkai, bet ir paskutiniai surinkę lėšas“, – sakė Nathanas. „Taigi, kai mes rinkome lėšas, kiekvienas investuotojas, su kuriuo kalbėjomės, jau buvo pasirinkęs savo virtuvės prekės ženklą, į kurį reikia atkreipti dėmesį ir į kurį investuoti.

Dėl šios priežasties pirmasis lėšų rinkimo ratas buvo slogus, ir Nathanas sakė, kad po 10 mėnesių trukmės pokalbių su penkiais–aštuoniais investuotojais per dieną jiems pavyko užbaigti pradinį etapą, kuriame dalyvavo daugiau nei 100 investuotojų ir jokių didelių čekių iš VC.

Tačiau dabar, praėjus penkeriems metams, atrodo, kad vėlavimas į žaidimą galėjo pasiteisinti. Bendrovė pritraukė daugiau nei 40 mln. USD rizikos kapitalo ir išplėtė savo produktų linijas, įtraukdama, be kita ko, kepimo indus ir maisto saugojimą.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -