0

Susipažinkite su PayHOA, pelningu ir kažkada paleidusiu SaaS startuoliu, kuris ką tik gavo 27,5 mln. USD A serijos kainą.

  • 15 gegužės, 2024


„PayHOA“, anksčiau paleidęs Kentukyje įsikūręs startuolis, siūlantis programinę įrangą savarankiškai valdomoms namų savininkų asociacijoms (HOA), yra pavyzdys, kaip realaus pasaulio problemos gali virsti galimybėmis.

Jis ką tik surinko 27,5 mln. USD A serijos turą aplinkoje, kurioje beveik 30 mln. USD A serijos turai nebėra įprasti.

„PayHOA“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Mike'as Bollingeris puikiai išnaudojo savo finansų laipsnį. Verslininkas PayHOA pradėjo 2018 m., kai 2018 m. pardavė dvi kitas įmones – į brolijos ir sąjungos finansų valdymą orientuotą startuolį „LegFi.com“ ir „File990.org“, tenkinantį ne pelno siekiančius mokesčių laikymosi poreikius – „Togetherwork“.

Bollingeris sako, kad patirtis dirbant su savanorių organizacijomis paskatino jo norą sukurti PayHOA.

„Nors didesnės įmonės rūpinosi profesionaliais nekilnojamojo turto valdytojais, savarankiškai valdomoms HOA buvo sunku“, – sakė jis „TechCrunch“. „Jie buvo priversti derinti sprendimus su nesusietais įrankiais arba bendra programine įranga, nesukurta jų konkretiems poreikiams – kai kurie netgi atėjo pas mus su batų dėžėmis popierinių kvitų.

„PayHOA“ SaaS pasiūlymas veikia kaip „centrinis centras“ asociacijos valdybos nariams, tvarkantiems finansus, priežiūros užklausas ir bendraujant su jų bendruomenėmis, sako Bolingeris.

Pažymėtina, kad PayHOA teigia, kad ji yra pelninga (su teigiamu EBITDA), o tai padeda paaiškinti, kaip jai pavyko pasiekti tokio padoraus dydžio A serijos etapą tokioje, kuri vis dar yra sudėtinga lėšų rinkimo aplinka, ypač ne AI pradedančiosioms įmonėms. 15 žmonių startuolis per metus išaugo daugiau nei 70%. Jis turi daugiau nei 652 000 vartotojų ir uždirba pinigų imdamas mėnesinį abonentinį mokestį, pagrįstą vienetų skaičiumi bendruomenėje. Kainos prasideda nuo 49 USD per mėnesį, kai HOA yra 25 vienetai ar mažiau. Savarankiškai valdomos HOA sudaro 30–40 % bendruomenių asociacijų, kurias sudaro 2,5 mln. savanorių valdybos narių.

Anot Bollingerio, sprendimas pirmą kartą pritraukti išorinį kapitalą atsirado dėl to, kad PayHOA pasiekė kritinį posūkio tašką.

„Mes nustatėme, kad produktų rinka tinka ir sparčiai augo“, – sakė jis „TechCrunch“. „Papildomas kapitalas ir investuotojų gairės nukreips verslą į kitą lygį.

Naujos lėšos daugiausia bus skirtos produktų kūrimui ir įdarbinimui. „PayHOA“ planuoja išplėsti savo komandą 40% inžinerijos, pardavimo ir palaikymo srityse. Šiandien bendrovė taip pat paskelbė mokėjimų modulį, kuriame, pasak Bollingerio, naudojama optinio simbolių atpažinimo (OCR) technologija, skirta automatiškai nuskaityti ir išgauti duomenis iš sąskaitų faktūrų. „PayHOA“ nuo 2018 m. apdorojo daugiau nei 1,6 mlrd. USD sąskaitų faktūrų.

Žvelgiant į ateitį, „PayHOA“ neketina plėstis už bendruomenės valdymo ribų, tačiau Bollingeris pastebėjo, kad daugėja nekilnojamojo turto valdymo įmonių, kurios prisiregistruoja prie platformos, o tai atveria visą įmonės adresuojamą rinką.

„Daugelis HOA pačios valdo savo bendruomenes ir per ilgai nebuvo visiškai patenkinti jų poreikiai“, – rašytiniame pareiškime teigė Peteris Fallonas, generalinis „Elephant Ventures“ partneris. „PayHOA pripažįsta šią spragą ir suteikia išsamią platformą, sukurtą specialiai savarankiškai valdomoms HOA. Tai suteikia jiems galimybę pasiekti galingus įrankius, paprastai skirtus didesnėms bendruomenėms.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -