0

„TechCrunch Space“: ateities kūrimas (ir bandymas).

  • 24 birželio, 2024


Sveiki ir sveiki sugrįžę į „TechCrunch Space“. Jau tampa įpročiu atidaryti kiekvieną „TechCrunch Space“ naujienlaiškį su šiek tiek atnaujinta „Boeing“ misijos „Starliner“ informacija, todėl palaikykite mane. NASA pareigūnų teigimu, erdvėlaivis savo dviejų žmonių įgulą į Žemę sugrąžins ne anksčiau kaip birželio 26 d., o ne iš pradžių planuota birželio 14 d. Kitaip tariant, jie praleis mažiausiai 20 dienų Tarptautiniame kosmose. Stotis vietoj aštuonių.

Perskaitykite mano praėjusios savaitės istoriją apie papildomo vėlavimo priežastis ir tai, ką tai gali reikšti „Boeing“ „Starliner“ programai.

Norite susisiekti su patarimu? El. paštu Arijai adresu aria.techcrunch@gmail.com arba atsiųskite man pranešimą „Signal“ numeriu 512-937-3988. Taip pat galite išsiųsti pranešimą visai „TechCrunch“ komandai adresu tips@techcrunch.com. Saugesniam ryšiuispustelėkite čia ir susisiekite su mumis, įskaitant SecureDrop instrukcijas ir nuorodas į šifruotas pranešimų siuntimo programas.

Kosmoso pramonė jaudinasi dėl to, kaip „SpaceX“ „Starship“, „Blue Origin“ „New Glenn“ ir kitos sunkiasvorės raketos pakeis beveik viską. Viena iš galimų pasekmių yra ta, kad erdvėlaiviai taps didesni – daug didesni – nes inžinieriai dirbs nepaisydami mažos masės reikalavimų.

Yra viena problema: dabartinis erdvėlaivių bandymo režimas yra orientuotas į keturių metrų ar mažesnio skersmens naudingąsias apkrovas. „Gravitics“ ir NASA siekia tai pakeisti, sudarydamos naują susitarimą, kuriuo siekiama išspręsti šį didesnių erdvėlaivių bandymų ir kvalifikacijos metodų trūkumą.

Vaizdo kreditai: Gravitika (atsidaro naujame lange)

Kaip ir daugelis labai vertinamų startuolių, „SpaceX“ kartais leidžia savo darbuotojams išsigryninti kai kurias savo akcijas parduodant įmonės įgaliotiems išorės investuotojams.

„TechCrunch“ peržiūrėjo vidinį „SpaceX“ dokumentą apie tokį konkurso pasiūlymą nuo 2022 m. gegužės mėn. Musk paskelbta X praėjusį mėnesį „SpaceX“ tokius pardavimus darbuotojams rengia maždaug kas šešis mėnesius.

Šie dokumentai suteikia įdomių įžvalgų apie investuotojus, kurie yra įgalioti pirkti šias antrines akcijas, ir jų gaunamus gerus sandorius. Spustelėkite aukščiau esančią nuorodą, kad pažiūrėtumėte.

Pietų Afrikos verslininkas Elonas Muskas 2024 m. balandžio 13 d. atvyksta į dešimtosios proveržio apdovanojimų ceremoniją Kino akademijos muziejuje Los Andžele, Kalifornijoje. (Nuotrauka ETIENNE LAURENT / AFP per Getty Images)
Pietų Afrikos verslininkas Elonas Muskas 2024 m. balandžio 13 d. atvyksta į dešimtąją proveržio apdovanojimų ceremoniją Kino akademijos muziejuje Los Andžele, Kalifornijoje.
Vaizdo kreditai: ETIENNE LAURENT / AFP / Getty Images

Savaitės startas

Sveikiname „Rocket Lab“ 50-ąjį „Electron“ raketos paleidimą! Siekdama paminėti didžiulį etapą, bendrovė X paskelbė šį gana aštrų vaizdo įrašą, kuriame apibendrinama, kiek toli Rocket Lab nuėjo.

Ar žinojote, kad šių metų kosmoso programavimo darbotvarkę paskelbėme „TechCrunch Disrupt“? Mes esame neįtikėtinai džiaugiamės šių metų rinkiniu, į kurį įeina keletas geriausių kosmoso pramonėje veikiančių įkūrėjų ir investuotojų. Be to, pokalbiai prie židinio su niekuo kitu, o Peteriu Becku iš „Rocket Lab“ ir Bridgit Mendler iš „Northwood Space“. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite aukščiau esančią nuorodą.

Ši savaitė kosmoso istorijoje

Praėjusios savaitės skiltyje „Ši savaitė kosmoso istorijoje“ išsamiai aprašėme Sally Ride, pirmosios amerikietės, išvykusios į kosmosą, skrydį. Šią savaitę minime jos sugrįžimą. 1983 m. birželio 24 d. ji baigė savo istorinę kelionę, kai Kalifornijoje nusileido kosminis šaulys „Challenger“.

Vaizdo kreditai: NASA

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -